Çatı Katı Dekorasyonu
  • Register

Çatı Katı Dekorasyonu: Çatılar evlerde genellikle kullanılmayan atıl alanlar olarak kalmaktadır.  Basık, karanlık ve kasvetli alanlar olarak yapıların korunmasını sağlayan çatılar yapıların büyüklüğüne ve çatının dikliğine göre küçük veya yüksek alanlar olarak yalnızca kullanım ihtiyacı fazla duyulmayan malzemelerin bırakıldığı yer olarak kalmaktadır. Çatı aralarını dekore etmek istediğinizde yaratıcı çatı dekoru fikirleri ile çatı aralarını son derece mükemmel ve vakit geçirmekten keyif alacağınız alanlar haline dönüştürebilirsiniz.

 

catikatidekoru

 

Çatı sistemlerine uygun dekorasyon fikirlerinde küçük ve kullanışlı ürünleri tercih ederek çatı dekorunu pencere sistemleriyle tamamlayabilir ve aydınlık bir görünüm elde ederek çatı aralarını sık sık kullandığınız bir alana dönüştürebilirsiniz. Çatı dekoru fikirleri arasında çatı arasının büyüklüğüne uygun olarak yatak odası, çocuk odası, dinlenme odası, home ofis veya daha farklı fikirlerle kullanmanız mümkün.

 

catidekorlari

 

Ürünlerimizi tercih ederken daha açık renklerde eşyalar tercih etmeniz ortamın estetik görünümüne de katkı sağlayacaktır. Ayrıca daha küçük ve portatif kullanım olanağı sunacak şık dolaplar çatı dekorunda önemli bir yer tutmaktadır.

 

catidekoruev

 

Büyük eşyalardan kaçınarak sadelikten yana daha zarif görünümlü eşyalar çatı aralarında alan dar olsa bile geniş ve ferah bir görünüm sağlayacak. Avizeden perdeye, halıdan oturma grubu veya yatağa kadar her türlü ev eşyası çatı dekoru için birbirinden farklı seçeneklerde çatı aralarını hangi amaçla kullanacağınıza bağlı olarak alternatifler sunmaktadır.