Hakkımızda
  • Register

Şirketimiz akustik sünger uygulamaları, akustik danışmanlık, titreşim kontrolü ve akustik ses yalıtım malzemeleri satışı konularında faaliyet gösterir. Sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte teknik kadroya, ekipmana ve geniş ürün portföyüne sahiptir. Bulunduğunuz ortamdan dışarıya ses çıkmasın veya içeriye ses girmesin istemiyorsanız konusunda uzman bir firmaya ses izolasyonu yaptırmaya ihtiyacınız var demektir.

 

sesakustikhakkimizda

 

Firmamızın ilk amacı olarak bugüne kadar getirmiş olduğu müşteri memnuniyet ve güvenini aynı düzeyde devam ettirmektir. Firmamızla irtibata geçen müşterilerimize öncelikle istemiş olduğu hizmet ve  ürün hakkında doğu bilgi ve tanıtım sunmaktayız. Bununla birlikte iyi bir analizla müşterilerimize alması gereken ve sağlanacak olan hizmette uygun olanını kaliteli bir şekilde sunmaktayız.

 

sesakustikiletisim

 

Üretirken firmamıza ait tüm ahlaki değerlere sahip çıkarak, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve sektörümüzü daha iyi seviyelere ulaşabilmesi için daha çok çalışmak. Dürüstlük, liderlik ve kusursuzluk çerçevesinde ulusal ve uluslar arası müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlama noktasında, dinamik ve güven veren çalışanlarımızla sektörde yeniliklere öncülük ederek müşterilerimizin tercihi olmaktır.

 

akustiksungerhakkimizda

 

Ses izolasyon şirketi olarak ses yalıtımı ihtiyacı olan kurum ve kişilere sunduğumuz uygulama ve ürün satışı sağlamakta olup müşterilerine doğru anlatım ve analiz ile çalışmalarını sunmaktadır. Ürünlerimiz birinci sınıf malzemeden üretilmiş olup İSO-TSE belgesine sahiptir. Eğer siz de ses izolasyonu yaptırmak, maliyetlerinizi düşürmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişim kurun.

 

Calismaseklimiz