Vicoustic Kare Flexi Sünger
  • Register

Vicoustic Kare Flexi SüngerMekanın akustik düzenlemesinde vicoustic kare flexi sünger ortamdaki eko ve yankıya karşı önlem alacak biçimde bir mukavemete sahiptir. Orta ve yüksek frekanslar için kaliteli bir ses yalıtımı sağlayan malzeme genellikle talep oda uygulanan ya da yayın stüdyoları gibi alanlarda kullanılmaktadır. Benzersiz tasarımı ile kare biçiminde imal edilen vicoustic kare flexi sünger yan yana uygulandığında ek yerlerini kolaylıkla gizleyebilmektedir. Ayrıca bu sayede ek yerlerinde kablolarınızı da geçirerek mekanı kablo kalabalığından etkin bir biçimde kurtarabilirsiniz.

Evinizde oluşturmak istediğiniz müzik odası veya mini sinema odası için de kullanabileceğiniz vicoustic kare flexi sünger özel solid yapıştırıcısı ile uzun yıllar kullanım olanağı sağlamaktadır. Ayrıca malzemenin kendinden yapıştırıcılı olanları da bulunmakla birlikte uygulama kolaylığını da beraberinde getirmektedir.

karesungera50

Yoğunluğu ve kalınlığı arttırılabilen vicoustic kare flexi sünger üst düzey ses emiş gücüyle mekanda dış sesin içeri yansımasına ve iç sesin dışarı yansımasına olanak sağlamadığı gibi uygulanan alanda yankı ve eko problemlerinin ortadan kaldırılmasını da mümkün kılmaktadır.

Geniş bir kullanım alanında ürünü stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı ve konferans salonlarında ve daha pek çok alanda kullanım olanağına sahipsiniz. Ses emiş gücü ile duvara uygulanabilecek olan ses yalıtım malzemesini dilerseniz tavana da profesyonel kişilerce uygulamasını yaptırarak ses izolasyonu ve akustik düzenlemeyi rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

akustikkaresunger

telefon