Akustik Kumaş
  • Register

Akustik Kumaş; Ses yalıtım malzemeleri arasında sıklıkla tercih edilen akustik paneller uygulanan mekana şık bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca panellerin dış yüzeyine uygulanan akustik kumaş ses emici özelliğiyle farklı renk seçenekleri sunarak çok seçenekli alternatifler oluşturulmasını mümkün kılmaktadır. Mekanda şık ve estetik bir görünüm sağlamanın yanı sıra akustik kumaş paneller için ses yalıtımı sağlayacak özellikte imal edilmektedir.

 

akustikpaneller

 

Yıpranma, yanma veya solma olumsuz durumlar gözlemlenmeyen akustik kumaş uygulama alanlarında yansıyan seslerin direkt olarak değil seslerin havada yayılmasına olanak sağlamaktadır. Bu sayede ortam akustiğini düzenlemeye yardımcı olan malzeme yankı ve eko problemlerini ortadan kaldırmaktadır.duvar ve tavanlara uygulana bilen ses yalıtım malzemelerinde özellikli kumaşlar ses karmaşasını sönümleyerek seslerin net ve kaliteli çıkışını sağlamaktadır.

 

sesakustikkumas

 

Panellerde kullanılan kumaşlar darbeye dayanıklı olarak kenarları boya ile güçlendirilmiştir. Akustik ses yalıtımı gerektiren her mekana rahatlıkla uygulanabilen ürünleri hastane, prova odası, müzik odası, toplantı salonu, tiny house, stüdyo salonu ve daha aklınıza gelebilecek pek çok alanda kullanabilirsiniz.

 

 akustikumaspanelleri

 

Akustik kumaş modellerinin sınırsız seçenekte renk ve boyutta imalatı gerçekleştirilebilmektedir. Benzersiz tasarımı ile iç mekanda sesin bir miktarını yutma özelliğine sahip malzeme antibakteriyel özellikte olduğu gibi yanmazlık özelliğiyle de özel olarak imal edilmektedir. Kolay temizlenebilir özelliğiyle de dikkat çeken ürünü uygulanacak mekanda hem akustik düzen oluşturması açısından hem de mekana dekoratif bir görsellik kazandırmak açısından tercih edebilirsiniz. 

 

akustikkumaspanelleri                    kumas kapli akustik ses yalitim panelleri

telefon