Ahşap Merdiven
  • Register

Yaşam kalitesinin yükselmesiyle daha geniş alanlarda yaşama ihtiyacı dubleks veya villa tarzı evlerin daha çok tercih edilmesine neden olmaktadır. Evlerde üst kata çıkış için yapılacak merdivene ahşabı tercih eden pek çok birey beton üstü uygulamalarında kaplama malzemesi olarak da ahşabı tercih edebilmektedir.

 

ahsapmerdiven

 

Modern yaşam alanlarında vintage tarzı ev dekorasyonu başta olmak üzere her türlü dekorasyon fikirlerine tamamlayıcı bir unsur olabilen ahşap merdiven asma katlı iş yerleri için de tercih edilebilmektedir. Ofis ortamlarına ağır duruşu ile prestijli bir hava da katan ahşap merdiven modelleri tek yanında veya iki yanında küpeştesi ile kullanılabilmektedir.


ahsapmerdivenler

 

Konunun uzmanı kişiler tarafından ölçüleri alınarak istediğiniz ahşap malzeme, renk ve dokusuna uygun olarak tasarlanabilen döner merdivenler şık ve estetik görünümüyle zevkinize uygun bir merdiven kullanım olanağını sizlere sunuyor. Doğallığın yanı sıra uzun ömürlü kullanım imkanı ile de tercih edilen ahşap sıcaklığını yaşam alanlarınızı samimi bir ortam olarak göstermeye yetecek.

 

ahsapmerdivenmodelleri

 

Helezon, yanaklı, omurgalı veya metal gövdeli ahşap merdiven modellerinden zevkinize en uygun olanı tercih edeceğiniz alternatifler bulunuyor. Dayanıklı ve sağlamlığı ile de iş yerlerinde yoğun kullanımlara uygun olarak tercih edebileceğiniz ahşap merdiven dokusunu koruyacak yardımcı elemanlar ile ilk günkü parlaklığı ve görünümünden ödün vermeden kullanılabilecektir. Ayrıca tercih edeceğiniz model seçeneğine göre bütçenize uygun fiyatları da ahşap merdiven modellerinde bulmanız mümkün.

 

Katlanır Çatı Merdivenleri: https://www.katlanircatimerdiveni.com

 

Çatı Merdiven Fiyatları: http://www.catimerdivenfiyatlari.com