Ağır Bariyerli Yanmaz Sünger
  • Register

Ağır Bariyerli Yanmaz Sünger; Ev veya iş yerlerini yanı sıra çok amaçlı kullanılan toplantı, konferans ve sinema salonları ve makine daireleri gibi teknolojik cihazların rahatsızlık verdiği ses ortamlarını en aza indirmek için tercih edilebilmektedir. Bu sayede geniş bir uygulama alanına sahip süngerleri dilediğiniz her alan için duvar ve tavana uygulamasını yaptırabilirsiniz. Renk seçenekleriyle de dekoratif uygulamalar için elverişli bir ürün imkanı sunan ağır bariyerli yanmaz süngerler gürültünün ortadan kaldırılmasını sağladığı gibi şık ve estetik bir görünüm kazanımlarına da yardımcı olmaktadır.

 

agirbariyerlisesakustiksungeri

 

Ağır ses yalıtımı bariyerleri minumum yer kaybı ve maksimum ses izolasyonu performansıyla birçok alanda kullanılmaktadır. Kullanım alanları iki alçıpan plaka arasında mevcut betonarme yüzeyde akustik sünger arasında laminasyonlu olarakta kullanılmaktaıdr. Jeneratör odalarında, ortak kullanım duvarlarında, cafe ve restoranlarda, sinema salonu duvarlarında 55 ila 65 db arasında ses izolasyonu sağlamaktadır.

 

bariyerli

bariyerliyanmazsunger

agirsesbariyeriyanmaz

http://www.sesakustik.net/images/tel.gif

 

 Jeneratör odası yanmaz bariyerli sünger Makina dairesi yanmaz bariyerli sünger Asansör dairesi yanmaz bariyerli sünger
 Asansör odası yanmaz bariyerli sünger Kazan dairesi yanmaz bariyerli sünger Enstrüman çalgı odası yanmaz bariyerli sünger
 Hidrofor odası Yanmaz bariyerli sünger Komperasör odası yanmaz bariyerli sünger Piyano odası yanmaz bariyerli sünger
 Stüdyo ses yanmaz bariyerli sünger Hastahane odası yanmaz bariyerli sünger Bateri odası yanmaz bariyerli sünger
Akustik oda yanmaz bariyerli sünger Müzik odası yanmaz bariyerli sünger Tekne motor kabini yanmaz bariyerli sünger

Calismaseklimiz