Yanmaz Labirent Sünger
  • Register

Yanmaz Labirent Sünger; Labirente benzeyen şekliyle estetik bir görünüme sahip olan ses izolasyon malzemesi yanmaz labirent sünger çeşidini evde, iş yerlerinde, stüdyo ve müzik kayır odalarında, toplantı, konferans ve sinema salonlarında, klima ve jeneratör odaları gibi pek çok alanda ihtiyacınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz.

 

YanmazLabirent

 

Geniş bir kullanım alanında ses yutum kabiliyetini arttırmak amacı ile yanmaz labirent sünger modelini EPDM ağır bariyerlerle lamine ederek kullanma şansına da sahipsiniz. 100cm*100cm ölçülerinde imal edilen ürünün siyah, gri ve beyaz olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. 4-5-6 ve 7cm kalınlığında üretilen ürünlerin yoğunluğu da bu aranda artış göstererek ses yalıtımına kaliteli çözümler sunacaktır.

 

Labirentakustiksunger

 

Uygulama yapılan ortamda yankı ve eko problemlerinin de akustik çözümlerle önüne geçen yanmaz labirent sünger özel işlem sonucu yanmazlık özelliği kazandırılarak yangına karşı da alınabilecek önlemlerin arasında yer almaktadır. Ayrıca en çok tercih edilen yanmaz labirent sünger ses yalıtım malzemesini tercihinize göre havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, restoran ve disko gibi mekanlarda, hava alanı ve devlet binaları gibi kalabalık ortamlarda yüksek gürültülerin kontrol altına alınması ve oluşabilecek yankı problemlerine karşı önlem amacı ile de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Labirent

 

Günümüz şartlarında artan gürültüyle insan sağlığının olumsuz yönde etkilenmesi kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle hemen her mekana rahatlıkla ses yalıtım ve akustik düzenleme amacı ile ses izole malzemesini tercih edebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir yangın anında yangının büyümesi ve sıçraması durumlarına karşı sünger çeşidi bir set görevi üstlenecektir.

 

telefon