Jeneratör Kabini Ses İzolasyonu
  • Register

Jeneratör Kabini Ses Yalıtımı; Endüstriyel bina, alışveriş merkezi ve otel gibi yapılar başta olmak üzere açık alanda yer alan jeneratör kabinleri çıkardıkları seslerle insanların bulundukları ortamda rahatsızlık duymalarına neden olabilmektedir. Jeneratör odası ses izolasyonu için gürültü kontrol çalışmaları sonucunda etkili bir biçimde uygun malzemelerle sağlanabilmektedir. Proje aşamasında ve uygulama sonrasında keşif yapılarak sesin şiddetine göre yalıtılması gereken sesler rahat ve huzurlu bir ortam yaratacaktır.

 

jenerator odasi ses yalitimi

 

Günlük yaşantıda veya iş alanında maruz kalınan jeneratör sesi jeneratör kabini ses izolasyonu ile en aza indirilerek rahatsız edici gürültüden uzak bir ortam yaratılmasına olanak sağlanmaktadır. Teknolojik cihazların yarattığı gürültü kirliliği ses yalıtım malzemeleriyle konfora dönüşebilecektir. Jeneratör kabini ses izolasyonu için kabinler susturucularla kapanabilmektedir. Ses izolasyon uygulamalarında alternatif malzeme seçenekleriyle gürültünün rahatlıkla profesyonel kişilerin uygulamalarıyla önüne geçilebilecektir. Özel ses yalıtım süngeri ve özel uygulama teknikleriyle gürültü sorunlarınızı ortadan kaldıracağınız uygulamalarda insanın fiziksel ve ruhsal sağlığı ön planda tutularak verimli bir ortam hazırlanması sağlanmaktadır.

 

Kabinsesyalitimi

 

Kabinlerin boyutuna göre içten ve dıştan sağlanabilecek ses yalıtımı ile kaliteli malzemelerle kaplama yoluyla jeneratör kabini ses izolasyonu etkili bir biçimde sağlanacaktır. Yanmaz özellikte olması gereken yalıtım malzemeleriyle yalıtım jeneratör kabinlerinde etkili sonuçlar vererek çevreye olan duyarlılığın gözetilmesi sağlanabilecektir. Ayrıca otel gibi işletmelerde müşterilerin de oluşabilecek gürültüden etkilenmeden rahat bir zaman geçirmesi mümkün kılınacaktır.

 

JeneratorKabinleri

telefon