Bariyerli Special Sünger
  • Register

Bariyerli Special Sünger; Gürültü kirliliğini ortadan kaldırmak için akustik sünger en ideal ses yalıtım malzemeleri arasında bulunmaktadır. Önlem alınmadığı takdirde yüksek frekanslı seslerin insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen durumlara ulaşması kişinin gerek sosyal yaşantısında gerekse iş yaşantısında büyük sorunlara neden olabilmektedir. İç ortamdaki sesin istenilen kalitede ses düzeyine gelmesini sağlayarak tüm ses problemlerini ortadan kaldırılmasına yardımcı olan akustik sünger farklı kalınlık ve yoğunluklarıyla her türlü ses problemleriniz için idealdir.

BariyerliSpecialSünger

Hammadde olarak poliüretan köpükten üretilen ses yalıtım malzemesi yanmaz özelliktedir. Bariyerli bu yalıtım malzemesi yüksek frekanslı seslerde muhteşem ses emiş gücü ile ortam akustiğinde üst düzey bir performans sergileyecektir. Geniş renk seçeneği ile her yere kolaylıkla uygulanabilen bariyerli special sünger sağlam yapısı ile uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınıza olanak sağlar. Stüdyo, müzik odası, enstrüman-çalgı odası, ses kayıt odası, radyo kanalları gibi pek çok alana uygulanabilen akustik sünger çeşidinde yüzey renkleri sprey boya ile istenilen renkte boyanabilmektedir.

BariyerliSüngerler

Kendiniz de uygulama yapabileceğiniz ses yalıtım malzemesi duvara solid yapıştırıcı sürüldükten sonra hemen yapıştırılarak uygulanabilmektedir. Farklı bir alternatif olarak bariyerli special sünger çeşitlerinin kendiliğinden yapışkanlı modelleri de bulunmaktadır. Bu modelde de direkt olarak yüzeye yapıştırılarak kolaylıkla uygulama yapılabilmektedir. Uzun süre temizlemeye ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz ses yalıtım ürünüyle ses geçişlerini rahatlıkla izole edebilir ve rahat ve huzurlu bir ortamda sessizlik içinde çalışma imkanı bulabilirsiniz.

BariyerliSesyalitimsüngeri

Sesbariyerleri

telefon