Labirent Sünger
  • Register

Akustik Labirent Sünger; Farklı kalınlık ve yoğunluklarda seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza alternatifler sunan yanmaz labirent süngerler gürültü düzeyindeki seslerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. İnsan sağlığı üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirmeye yarayan akustik süngerler aynı zamanda toplantı odası ses yalıtımı, müzik odası ses yalıtımı, konferans ve sinema salonları gibi çok amaçlı alanlar için ses problemlerini gidererek akustik düzenlemeye de yardımcı olması istenilen ses kalitesinin yakalanmasına imkan tanımaktadır.

 

akustik yanmaz labirent sunger

 

 

Akustik süngerler arasında labirent sünger modeli de ortam akustiğinin düzenlenmesine katkı sağlayacaktır. Seviyesi yüksek ses grubu olan yerlerde de uygulama sonucunda muhteşem etkiler yaratan labirent sünger modeli bariyer takviyesi ile de üst düzey bir ses yutum performansı gösterecektir. Uygulama sırasında özel sünger yapıştırıcıları uygulama alanına sürülerek monte edilebilmektedir. Farklı renk seçenekleriyle zevkinize göre tercih edebileceğiniz labirent sünger ortamda ekoyu ve uğultu engelleyecektir.

 

 

Ürün grubu modellerinin bariyerli çeşitleri yüksek frekanslı sesleri izole edecektir. Birinci sınıf olarak poliüretan malzemeden üretilen labirent süngerler ISO katle belgesine de sahip ürünlerdendir. Ses yalıtımı ürün grubunda farklı pek çok uygulama alanı bulunan ürünü konferans salonlarında, müzik odalarında, toplantı salonlarında, sinema salonları ve daha pek çok alanda rahatlıkla hem ortam akustiği sağlanması açısından hem de iç ve dış seslerin yalıtımı için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


 

Farklı yoğunluklarda ve farklı kalınlıklarda imal edilen labirent sünger modelleri yoğunluk ve kalınlığına paralel olarak fiyat farkının da artmasına neden olacaktır. Akustik süngerlerin arasında labirent sünger çeşitlerini ihtiyaçlarınıza göre tercih edebilirsiniz.

 

AkustikLabirentSunger

akustik yanmaz labirent sunger kullanim alanlari

 isimizsadecesesyalitimitelefon