Tekne Motor Kabini Ses İzolasyonu
  • Register

Tekne Motor Kabini Ses Yalıtımı; Sürat tekneleri insanların sakin ve huzurlu zamanlar geçirmek istedikleri yerlerdendir. Tekne motorlarının yüksek derecede çıkaracağı ses ise hem fiziksel hem de ruhsal açıdan kişi üzerinde problemler oluşur. Tekne motor kabini ses izolasyonu ile motorların yatacağı gürültü ortadan kolaylıkla kaldırılarak sessiz ve sakin bir mekan yapmakta.

 

ses yalitim sunger tekne motor kabini ses yalitimises yalitim sunger tekne motor kabini ses yalitimi1

 

Konusunda uzman kişilerce üst düzey ses emiş gücüne sahip ses yalıtım malzemeleriyle sağlanan tekne motor kabini ses izolasyonu tekne motorlarının kabinlere sesinin ulaşmasını engelleyecektir. Yanmaz özellikte ses izolasyon süngerleri ile ses yalıtımı sağlanabilmektedir. Ayrıca epdm kauçuk ses bariyerleri bu ortamlarda akustik süngerleriyle bir arada kullanıldığında ciddi bir izolasyon sağlanarak muhteşem sonuçlar elde etmenize olanak sağlar.

 

Teknemoturusesyalitimiuygulamasi

 

Kolay uygulanabilen bariyerli yanmaz ses izolasyon süngerleri ortam sesini emici özelliğiyle kabinlere ses gitmesini önleyecektir. Dilerseniz tekne motor kabini ses izolasyonu için ihtiyaç duyulan yalıtım malzemelerini temin ederek özel yapıştırıcısı ve parmak rulo aralığı ile kolaylıkla uygulamasını kendiniz de yapabilirsiniz.

 

Tekne motor kabini ses yalitimiTekne motor kabini ses yalitimi1

 

Tekne motor kabini ses izolasyonu yaptırırken konusunda uzman kişilere başvurmanızda yarar vardır. Mekanda oluşacak ses seviyesine uygun malzeme seçimiyle yapılacak uygulamada özel yalıtım malzeme çeşitleri tercih edilerek gürültünün maksimum seviyede kesilmesi rahat bir ortamda kalınmasına olanak sağlayacaktır. Yapılan ses yalıtımı ile kişisel kabinlere gidecek olan sesler kolaylıkla süngerler tarafından emilebilecek ve kabinlere sesin gitmesi engellenebilecektir.

 

Tekne motor kabini ses yalitimi 3Tekne motor kabini ses yalitimi 2

 

Teknelerde ses yalıtımı ve ses izolasyonu çözümleri malzeme tedariği ve uygulamaları için bizimle iletişime geçiniz.

 

tekne motor kabini ses izolasyonu

telefon