Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı
  • Register

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı; Çağrı merkezine özel çağrı merkezi ses yalıtımı ortam akustiğinde ses düzeyini mümkün mertebe en aza indiren ses yalıtım malzemeleriyle sağlanmaktadır. En çok ses izolasyonuna ihtiyaç duyulan çağrı merkezinde dış ortam seslerinde izole edilmiş bir mekan yaratılması şarttır. 

 

CagriMerkezi

 

Firmanın yararına olacak ses yalıtım uygulaması ile çalışanlar rahat ve huzurlu bir ortamda müşterilerle irtibat kurabileceklerdir. Kurumsal veya kobi firma ofislerinde ofis bölme sistemleriyle çalışanların yerleri ayrılsa da ortama gelen dış sesler veya iç ortamda yapılan konuşmalara diğer çalışanların verimliliğini olumsuz etkileyebilecektir.

 

cagri merkezi ses yalitimi masa seperatorlericagri merkezi ses yalitimi masa seperatorleri1

 

Çağrı merkezi ses yalıtımı yapılırken hem akustik açısından hem de izolasyon açısından akustik sünger tercih edilmesi faydanıza olacaktır. Çağrı merkezlerinde oluşabilecek ses karışıklığı hem çalışanı hem de telefonun diğer ucunda müşteriyi rahatsız edecek boyutlara ulaşacaktır. Tekno süngerler sayesinde ses izolesi ideal seviyelere indirilerek ses karşıklığının önlenmesi sağlanabilmektedir.

 

cagri merkezi ses yalitimi masa seperatorleri 3

 

Çağrı merkezi ses yalıtımı için hiçbir firma 0 düzeyde ses yalıtımı sağlayamaz. Ancak bu ses düzeyi mümkün olduğunca ses yalıtımı sayesinde minimuma indirilebilmektedir. Ses yalıtımı için kullanılan ofis bölme sistemleri, kumaş paneller, süngerler ve tavan baffle paneller tercihinize bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Öncelikle konusunda uzman kişilerce yapılması gereken çağrı merkezi ses yalıtımı mekanın durumuna veya çalışan kişinin sayısına göre yapılacak keşfin ardından doğru bir sistemle uygulanması yapılacak en ideal ses yalıtım sisteminin başında gelecektir.

 

cagri merkezi ses yalitimi masa seperatorleri2

 

telefon