Yanmaz Yumurta Sünger
  • Register

Yanmaz Yumurta Sünger; İnsanın bulunduğu her ortam için gürültü kirliliğinden uzak alanlar yaratılmasına imkan tanıyan akustik sünger modelleri iç mekandaki titreşim, yankı ve eko gibi ses problemlerini de ortadan kaldırarak akustik düzenlemeye yardımcı olmaktadır. Evlere, iş yerlerine, çok amaçlı kullanılan salonlara ve makine daireleri gibi yalnızca makine ve yüksek gürültülü ses çıkaran cihazların olduğu bölüme uygulaması yapılabilecek olan ses yalıtımı akustik süngerlerle ses boyutuna göre mükemmel bir ses yutumu sağlanmasına imkan tanıyacak. Yanmaz özelliğiyle de güveninizi kazanacak ve kendinden yapışkanlı modelleri de her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecektir. Geniş bir uygulama alanında geniş ürün yelpazesiyle her türden ihtiyaca cevap verebilen bir çok seçenekleri arasında farklı renk seçenekleri, ortamdaki sesin yoğunluğuna göre farklı kalınlık ve yoğunlukta tercih edilebilmektedir.

YanmazlarYumurtaSunger

Yüksek hava hızlarında herhangi bir aşınmaya maruz kalmadan orta ve yüksek frekans ses aralığında mükemmel bir ses izolasyonu sağlayacağınız yanmaz yumurta sünger hava içerisinde parçacıklar halinde de yayılmamaktadır. Tek başına üst düzey ses ve gürültülerin önüne geçemeyeceğiniz sünger çeşidinde kurşun pvc gibi bariyer sistemleriyle üst düzey bir performans elde edebilirsiniz. İçeriğinde zararlı kimyasal atık ihtiva etmeyen malzeme herhangi bir yangın anında zehirli gaz çıkarmayacağı gibi yangının da çevreye hızla yayılmasını engelleyecektir.

YanmazYumurtaSunger

Farklı formlarda mukavemetini arttırabileceğiniz yanmaz yumurta sünger alternatif renk seçenekleriyle de beğeninize ve ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Esnek ve kolay uygulanabilirliği ile sanayi makineleri kabinlerinde, havalandırma kanallarında, yat motoru ses izolasyonunda, disko, restoran ve müzik odaları gibi akustik düzenleme gerektiren daha pek çok alanda gönül rahatlığı ile güvenilir kullanımlarınıza uygun olarak akustik sünger çeşidini tercih edebilirsiniz. Farklı amaçlar olmak üzere otomotiv ve beyaz eşya sektöründe motor sesleri yalıtımı için de tercih edilen ürünü özellikte inşaat sektöründe sıkça uygulama olarak pek çok alanda görmeniz mümkün olacaktır.

yanmazyumurta