Bass Kapanı Süngeri
  • Register

Bass Kapanı Süngeri; Köşe bass tuzakları olarak adlandırılan bass kapanı sünger akustik sünger modelleri arasında yer alır. Uygulandığı ortamda alçak ve yüksek frekanslı seslerin dağılımını muhteşem derecede bass frenkansı olarak ayarlayabilmektedir. Bass kapanı süngeri akustik düzenleme panelleri ile de beraber bir biçimde rahatlıkla kullanım olanağı sağlamaktadır.

BasKapani

Bass kapanı sünger çeşidini evinizde, ofisinizde, müzik odalarında, ev sinema salonlarında ve buna benzer daha pek çok alanla kullanım imkanına sahipsiniz. Uygulaması kolay ve pratik olan akustik sünger çeşidi için profesyonel bir yardım alacağınız gibi kendiniz de rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

BasKapanSüngeri

Bass kapanı sünger çeşitleri daha fazla bass emilimi sağlaması açısından duvar köşelerinde üst üste veya tavan veya duvarlara yan yana olacak biçimde gruplandırılarak konumlandırılabilir. Bass kapanı özellikle odanın köşe kısmında yoğunlaşarak boğan çok yönlü bas enerjisini kolaylıkla içine çekerek alır. Bu sayede dalga boyu ve çeyreği hesaplamalarını göstermiş olacaktır.

akustikbasstrapsunger

Farklı renk ve model seçeneklerinde köşebent niteliği gibi düşüneceğiniz özellikte özel tasarlanan akustik sünger modeli bass kapanı sünger özellikle 2.5m yüksekliğe sahip odalarda problemli olan 100 Hz bölgesini kontrol altına almak için ihtiyaç duyulan 36inç kalınlığında emici madde özelliğini tek başına karşılayabilmektedir. Gürültü kirliliğinin önüne geçilmesinin yanı sıra bass frekanslara sıkılık kazandırarak pozitif efektler sağlayan kayıtların diğer odalara daha iyi derecede transfer olabilmesine kolaylıkla imkan sağlayabilmektedir.

telefon