Yanmaz Sünger
  • Register

Yanmaz Sünger; Ev ve iş yerleri başta olmak üzere ses yalıtımı yapılmak istenen her alan için dilediğiniz renk, model ve kalınlıkta tercih edebileceğiniz akustik yanmaz süngerler duvar ve tavanlarda şık ve estetik görünümüyle iç mekan dekorasyonunu tamamlamaktadır. Mükemmeli yakalayacağınız ses yalıtımında sessiz ortamlar yaratarak gürültüyü bulunduğunuz alanlardan uzaklaştırmak artık zor değil. Uygun fiyatlarıyla bütçenizi de zorlamayacağınız ses yalıtım süngerlerin kendinden yapışkanlı modelleri de bulunmaktadır. Dilerseniz uygulama talimatlarına bağlı kalarak dilediğiniz alanda ses yalıtımını kendiniz de sağlayabilirsiniz. Akustik süngerler yapılarınıza ekstra bir yük bindirmeyecektir.

 

                                  YANMAZ YUMURTA SÜNGER                                                                               YANMAZ PİRAMİT SÜNGER

 

Akustik sünger kategorisinde hangi tip sünger modeli olursa olsun tüm ses yalıtım süngerleri yanmaz özelliktedir. Orta ve yüksek frekans aralığında ses yalıtımını en kaliteli düzeyde sağlayacak akustik süngerler kurşun ve pvc gibi malzemelerin de dahil edilmesiyle sesin mekanda akustik düzenlemesine ve sesin yalıtımına üst düzey bir katkı sağlamasını mümkün kılacaktır.

 

                               YANMAZ LABİRENT SÜNGER                                                                           YANMAZ BARİYERLİ SÜNGER

                                 YANMAZ RENKLİ SÜNGER                                                                YAPIŞKANLI YANMAZ SÜNGER

 

Yanmaz sünger özellikte tüm akustik süngerler, ses yalıtım malzemeleri içeriğindeki kimyasallarda zararlı atık barındırmamaktadır. Yanma sonucunda zehirli gaz ortaya çıkarmayan yanmaz süngerler herhangi bir yangın esnasında yangının farklı alanlara sıçramasını da yavaşlatarak set görevi üstlenecektir.

 

Yanmazpiramitsunger

yanmazakustiksungerler

 

Yanmaz sünger çeşidi yüzey yapıları yumurta, piramit, labirent gibi formlara dönüştürülerek akustik performanslarının artması sağlanabilmektedir. Özellikle jeneratör, kompresör kabinleri, sanayi makinesi kabinleri ve havalandırma kanalları gibi alanlarda gürültü ihtiva eden tüm ortamı ses sönümleyici özelliğiyle üst düzeyde bir sessizliği hakim kılar. Ayrıca yanmaz sünger olarak bilinen akustik sünger çeşitleri otomotiv ve beyaz eşya sektöründe motor seslerinin yalıtımı için de sıklıkla kullanılmaktadır.

 akustikyanmazsungerler

telefon