Kumaş Kaplı Duvar Panelleri
  • Register

Kumaş Kaplı Duvar Panelleri; Uygulanacak mekanda akustik ihtiyaca göre ses yutucu ve yansıtıcı ahşap panellere deliklendirme, çizgisel slot çalışması, arka yüzeyde akustik kumaş ile ses yastığı görevi üstlenen yalıtım malzemesi destekli duvar panellerini tercih edebilirsiniz. Mdf-lam, duvar kaplamalı, cilalı veya lake boyalı olarak uygulama yapılabilen kumaş kaplı duvar panelleri yüksek yoğunluklu yaş yünü levhadan yapılarak yangın dayanımı destekli üst düzey bir ses akustik malzemeleri arasında olan bir üründür.

 

Kumaslar

 

Ortamdaki ses kalitesini en üst noktaya çıkaran malzeme maksimum akustik sağlama kapasitesiyle mekanın yankı ve eko gibi ses problemlerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Ön ve arka yüzeyinde cam tülü kaplı levhalar yüzeyi ve düşey kanallı kenarlarında darbeye dayanıklı farklı renk seçenekleriyle kumaşla kaplanmaktadır. Montaj sıvası yapılmış duvara direkt şekilde profil destekli veya gizli şekilde kolaylıkla uygulanabilmektedir.

 

kumas kaplama paneller akustik duvar 

 

Isıya karşı dirençli kumaş kaplı duvar panelleri duvara uygulanabildiği gibi model seçeneklerinde tavana da uygulanabilmektedir. Ayrıca panellerin istenilen boyut ve renklerde üretimi gerçekleştirilerek konusunda uzman kişilerce kısa sürede montajlanabilmektedir. Kaliteli bir ses izolasyonu ve mekanın estetiği açısından öncelikle tercih edeceğiniz duvar panelleri yoğun trafikli ancak darbe riski olmayan mekanlar için uygundur. Akustik kumaş ile kaplanmış panel yüzeyinde kenarlar güçlendirilmiştir.

 

ofis ses yalitimi akustik duvar paneli2kumas kapli akustik panel kaplama gokce akustik

telefon