SES YALITIMI
  • Register

Ses Yalıtımı; Duvar, tavan ve zemin uygulamalarında kusursuz bir ses izolasyonu sağlanmak istendiğinde akustik kapılar da tercih edilebilmektedir. Sesleri önleyen yalıtım malzemeleri yangına karşı dayanımı ile de güvenliğinizi yaşam alanlarınızda teminat altına almanızı sağlıyor. Uzun yıllar kullanıma uygun yapısında sorunsuz kullanabileceğiniz ses yalıtım uygulamaları sesin izolesine tüm ses ve sese bağlı problemlerinizi geride bırakmanıza olanak tanımaktadır. Yaşan ortama yalıtım yapılmak istendiğinde duvarlardan zemine, tavandan kapılara kadar uygulaması mümkün olabilen seçenekler ses yalıtımını maksimum düzeyde sağlayabilmektedir.

 

Sesyalitimuygulamasi

 

Yapı malzemelerinin özelliği itibariyle sesin boyutuna göre farklı kalınlık ve yoğunluklarda geniş bir yelpazede çeşitleri bulunmakla birlikte farklı renk ve desen seçenekleriyle de mekanlara dekoratif bir görünüm kazandırılabilmektedir.

 

ses yalitim sungeri

 

Kazan dairelerinden yaşam alanlarına, toplantı ve konferans salonlarından müzik odalarına ve farklı çalışma ortamlarına kadar her yerde uygulaması bulunan ses izolasyonu mekanlarda ihtiyaca göre akustik düzenleme de yaparak yankı ve eko gibi ses problemlerinin düzenlenmesine yardımcı olmaktadır. Hem insan sağlığı hem de çevresel koşullar açısından pek çok alanda uygulaması bulunan ses yalıtımı duvar, tavan ve zemine uygulanabilmektedir.

 

sesyalitiminedir

 

Akustik sünger çeşitleri, duvar panelleri, akustik kapılar ve zemin döşeme seçeneklerinde konusunda uzman kişilerce yapılacak keşif sonrası ses izolasyonu maksimum ses emiş gücüyle tüm ses problemlerini ortadan kaldırmaktadır. Poliüretan ve melamin malzemeden imal edilen yapı malzemeleri hafifliğiyle yapılarak ekstra bir yük bindirmeden uygulanabilmektedir. Yanmazlık özelliği de bulunan yalıtım malzemeleri güvenliğiniz için de kalıcı bir teminat oluşturacağı gibi uzun yıllar kullanım olanağı ve uygun fiyatları ile de tüm ihtiyaçlarınızı karşılama yetecek.

 

sesyalitimmalzemeleri 

 

 

telefon