Kauçuk Sünger
  • Register

Kauçuk Sünger; Bu sünger çeşitleri başta inşaat sektörü olmak üzere genellikle elektrik ve aydınlatma sektöründe geniş bir yelpazede kullanım olanağına sahiptir. Kalıp ve ekstrüzyonla imal edilen kauçuk sünger hava şartlarına uygun olarak 120C derecede ısı karşı mukavemetini koruyabilmektedir. Kausuk Bariyer

İnşaat sektöründe ısı ve ses yalıtımı için kauçuk sünger ideal bir seçim olacaktır. Isı ve ses geçirgenliği minimum düzeyde olan süngerler gürültülü ortamdan uzak rahat bir yaşam alanlarını müşterilerine mümkün kılmaktadır. Spor salonları ve alışveriş merkezleri gibi pek çok alanda yer altı döşemesi olarak da kullanılabilen kauçuk süngerler havalandırma işlemlerinde çeşitli tiplere bağlı olarak uygulamayı mümkün kılmaktadır.

agirsesbariyeriYanmazlık solüsyonu özelliğiyle yangın sistemlerinde de tercih edilen kauçuk sünger yapısı itibariyle herhangi bir zararlı madde içermemektedir. Ayrıca sınırsız renk seçeneklerinde oyuncak yapımında da kullanılabilmektedir. Isıyla kolay şekil alarak istenilen ölçü ve ebatlarda farklı ihtiyaçlarınıza alternatif çözümler olarak tercih edebileceğiniz mukavemeti yüksek yalıtım malzemesi uygulama aşamasında da kolaylıkları beraberinde getirerek rahat bir kullanım olanağı sağlamaktadır.

KausukSesbariyeri

telefon