Masa Seperasyon Panelleri
  • Register

Masa Seperasyon Panelleri; Çağrı merkezleri gibi geniş ofislerde pek çok çalışanın tek bir oda içerisinde konumlu hizmet şekillerinde kontsantrasyon seviyelerini üst düzeye çıkarmak amacıyla uygulanan bir sistemdir. Ofis ortamlarında çalışanların birbirini görmemesi ile kişiye özel yaratılan mekanlarda çalışan personeller işlerine daha rahat odaklanarak günlerini daha verimli kılmakta ve işlerini çok daha kısa süre bitirebilmekteyiz.

 

akustipaneller

 

Çalışma ortamını verimli kılmak adına ses yalıtım özelliği de sağlayan masa seperasyon panelleri pano modelleriyle de ihtiyaçlarınıza sunulabilmektedir. Hızlı montaj imkanı sağlayan paneller ses yutucu özel ürün malzemeleriyle muhteşem bir uyum oluşturarak aynı zamanda mekanın estetik görünümü de şıklık kazandıracaktır.

 

masa ara blme panelleri

 

Özellikle mekanda fazla sayıda çalışanlara uygun olarak büyük ölçüde yer kaybını azaltan ürünü dar alanlara en ideal çözüm olarak düşünebilirsiniz. Ferah bir çalışma alanı yaratacağınız ortamda masa seperasyon panelleri çalışma ortamında kablo kalabalığını da gizleyerek çok daha rahat ve estetik bir çalışma alanı yaratılmasına olanak sağlamaktadır.


masa ara separasyonu

 

Call senter, çağrı merkezleri, ofis için çok sayıda çalışan personel sayısına oranla daha pek çok alanda ses yalıtım süngeri ile bir arada tercih edebileceğiniz masa seperasyon panelleri çalışanlarınızın verim düşüklüğünü ve isteksiz çalışma ortamını tamamen ortadan kaldıracaktır. Kolay uygulanabilirliği ile sessiz ve sakin bir ortamda yalnızca iş odaklı çalışma alanı yaratabilir ve işlerinizin daha kaliteli ilerlemesini sağlıklı bir şekilde sağlayabilirsiniz.

 

Masalar

telefon