Makina Odası Ses İzolasyonu
  • Register

Makina Odası Ses Yalıtımı; Çalışan makinelerde her ne şekilde kaynaklanırsa kaynaklansın olası bir titreşim hem makinenin performansını olumsuz yönde etkileyecek hem de çalışan personeller için olumsuz bir durum ortaya çıkacaktır. Günümüz koşullarında makine odasının ses izolasyonu yapılmadığı takdirde çalışanların da veriminin düşmesi ve olası sağlık problemleri yaşaması kaçınılmaz olacaktır. Farklı amaçlar için kullanılan makineler bir odaya konumlandırılabilmektedir. Çalışma sisteminde makine bir parça da olsa kendi istikrarını etkileyebilecek titreşimlere neden olabilmektedir. Makinenin bu titreşimi çevresindeki diğer ekipmanları da transfer titreşim yoluyla etkileyebilecektir.

 

havatanki

 

Makine gürültüsünden kurtulmak ve makinelerin uzun yıllar sağlıklı çalışması açısından makine odası ses izolasyonu ihmal edilmemesi gerekir. İçte oluşan sesi yalıtım malzemeleriyle keserek dışarıda çalışanların da çıkan gürültüden rahatsız olması da rahatlıkla engellenebilecektir. Kaliteli yalıtım malzemeleriyle hem makineler korunacak hem de sağlıklı bir çalışma ortamında personeller hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla çalışma imkanı bulacaktır.

 

Makina Odasi Ses Yalitimi

 

Konusunda profesyonel kişilerce uygulanması gereken makine odası ses izolasyonu uygulamaları ile önlem alınmasını mümkün kılar. Yüksek derecede ses emiş özelliği bulunan akustik sünger yalıtım malzemeleri mekanda oluşacak sesin seviyesine uygun farklı modellerle ihtiyaç sahiplerine hitap edebilmektedir. Akustik süngerler makine odaları ve farklı uygulamalar için kullanılabilen en ideal yalıtım malzemeleri olarak ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır.

 

Makina

MakinaOdasiSesizolasyonu

telefon