Yanmaz Piramit Sünger
  • Register

Yanmaz Piramit Sünger; Mekan içinde olan seslerin dengeli bir biçimde emilimini sağlayan yanmaz piramit sünger küf tutmaz ve nemden etkilenmez. Alternatif bir seçenek olarak farklı renk formlarında tercih edebileceğiniz bir malzeme olarak esnek ve kolay uygulanabilir özelliği ortam akustiği sağlamak istenen hemen her mekanda kullanımına olanak sağlamaktadır. Bu sayede mekanın yankı ve eko gibi ses problemlerini rahatlıkla ortadan kaldırabilir ve iç mekanın dış sesten etkilenmesini önleyebilirsiniz.

 

YanmazPiramit

 

Mineral bazlı yanmazlık eklentisi ile açık gözenekli olarak imal edilen poliüretan malzemeden yapılmış yanmaz piramit sünger herhangi bir yangın anında damlacık oluşturmaz. Bu sayede yangın önünde bir set görevi üstlenerek yangının çevreye hızla yayılmasını önleyecektir. En kaliteli standartlarda hammaddelerle ileri bir teknoloji kullanılarak imal edilen malzeme açık gözeneklerinde yüksek ses yutma kapasitesine sahiptir.

 

akustikpiramitsungerler

 

YanmazPiramitSunger

 

Yüksek frekanslı seslerde ve gürültü ortamlarında tek başına kullanıldığında üst düzey bir ses yalıtımı sağlanamayabilmektedir. Ürünü tek başına kullandığınızda akustik düzenleme rahatlıkla sağlanabilecektir. Ancak ağır bariyerli epdm sünger çeşitleriyle bir arda kullandığınızda ses izolasyonunda muhteşem sonuçlar elde etmeniz mümkün olacaktır.

 

kendinden yapiskanli ses izolasyon sungerleri


Kalınlık ve yoğunluğu ihtiyaçlarınıza göre artış gösterebilecek olan yanmaz piramit sünger müzik ve sinema odaları, disco ve barlar, atış poligonları, stüdyo, konferans ve düğün salonları olmak üzere daha pek çok olanda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca yüzeye uygulanan malzeme mekana estetik de bir görünüm kazandıracaktır.

 

telefon