Yüzer Tavan Panelleri
  • Register

Yüzer Tavan Panelleri; Hemen hemen her alan için tercih edilebilecek olan yüzer tavan panelleri mekanda inilti, uğultu, yankı ve eko gibi ses problemlerini dekoratif uygulanabilirliği ve özellikli yapısı ile akustik bir sağlayacak düzeye getirilmesini mümkün kılmaktadır. Farklı renk ve formlarda istenilen ebatta imal edilen yüzer tavan panelleri istenmeyen ses bozukluklarını düzenleyerek mekana şık bir hava katılmasına olanak sağlamaktadır.

 

yüzertavan

 

Evden ofise, restoranlardan otellere kadar bir çok alanda kullanabileceğiniz yüzer tavan panel modelleri çok amaçlı kullanılan spor salonu, konferans salonu, düğün salonu ve buna benzer alanlar için de alternatif bir ses yalıtım ve akustik düzenleme malzemesi olarak karşınıza çıkacaktır. Kalınlığı 40mm civarında olan tavan panelleri özel akustik kumaş kaplamaları ile istediğiniz renk seçeneklerinde özellikle işyerlerinin sıkıcı kasvetini dağıtabileceğiniz rengarenk çözüm olanakları sunar.

 

Tavanyüzer

 

Uygulama sırasında yüzer tavan panelleri özel askı aparatları eşliğinde tavana serbest olarak farklı şekil ve formlarda hazırlanmış biçimde asılmaktadır. Konusunda uzman kişilerce profesyonel bir şekilde kısa sürede asım işlemi gerçekleşen ürünü hem dekoratif açıdan hem de ses yalıtımı açısından düşündüğünüzde aklınıza estetik bir görünüm sağlamasını istediğiniz hemen her alana rahatlıkla uygulatabilirsiniz. 

 

Yüzer Tavan Panelleri

 

Yüzer tavan panelleri alternatif ses yalıtım malzemeleriyle bir arada kullanıldığında maksimum bir ses emiş gücü gösterecek ve hem mekanı dış seslerden arındıracak hem de iç ortamda insan kalabalığının olduğu düşünüldüğünde seslerin birbirine karışmadan kaliteli bir biçimde mekana eşit oranda dağılımına olanak sağlayacaktır.

 

telefon