AKUSTİK KAPLAMA
  • Register

Akustik Duvar Kaplamaları; Farklı ve alternatif formlarda pek çok seçeneği bir arada sunmaktadır. Akustik panellerin ön kısmına kullanılan ve yine akustik özellikte kumaşların estetik bir biçimde dokunarak mekana yansıtılması işleminde dokunan kumaşlar aşınma, solma ve yanmaya karşı kaliteli bir malzemeden dayanım gösterecek şekilde imal edilmektedir. Zevk ve tercihlerinize göre mekana istenilen renk kumaş kaplaması profesyonel kişilerce yapılabilmektedir.

 

AkustikDuvarKaplamasi

 

Akustik duvar kaplama daha çok sinema salonları gibi genel amaçlı pek çok kişiye hitap edilen salonlarda akustik panellerle bir arada kullanılmaktadır. Kullanılan mekana uygun olarak akustik panel ve duvar kaplama seçenekleri yankı ve eko gibi ses problemlerinde akustik bir düzen çerçevesine almakta ve ses izolasyonunu istenilen düzeyde sağlamaktadır. Ayrıca banyo ve mutfak gibi ıslak hacimli yerler olmak üzere iç mekanlarda da tercih edebileceğiniz akustik duvar kaplama leke tutmaz, kolay silinebilir ve güneşe karşı dayanım gösterecek niteliklerdedir.

 

Akustik duvar kaplamalari

 

Farklı ve alternatif formalarda hem mekanın estetiğini en ideal biçimde yansıtabileceğiniz dekoratif tasarımlar yaratabileceğiniz gibi ses yalıtımında da istenilen düzeyde bir sessizliği mekanlara yansıtabileceksiniz. Sınırsız renk ve model seçeneğiyle özel kumaşlardan imal edilen akustik duvar kaplama malzemesi ses yutumunu istenilen düzeyde sağlayacak ve gerek ortamda seslerin karışmasını olanaksız kılacak gerekse dış sesin mekanda rahatsız edici boyutlara ulaşmasını rahatlıkla engelleyerek konforlu bir yaşam alanı yaratmanızı kolaylıkla sağlayacaktır.

 

Akustik Duvar Kaplamaları;

Duvarkaplamalari

telefon