Akustik Kaplama
  • Register

Akustik Kaplama; Akustik panellerin ön kısmına kullanılan özel imal edilmiş kumaşlar akustik kaplama sisteminin temelini oluşturmaktadır. Kaplama için tercih edilen kumaşlar solma, aşınma ve yanmaya karşı özel olarak dokunan kumaşlardandır. Farklı model ve renk seçeneklerinde çeşitli alternatiflerle hem ihtiyaçlarınıza hem de beğeninize sunulan akustik kaplama panel sistemiyle bir arada kullanıldığında yüksek ses emiş gücü ile ses izolasyonun katkı sağlamakta ve uygulanan mekanda eko ve yankı gibi ses problemlerine akustik bir düzenleme getirmektedir. Ekstra bir özellik olarak mekana farklı ve estetik de bir görünüm kazandırarak şık bir görünüm elde etmeniz mümkün olacaktır.

 

AkustikKaplama

 

Çarpıcı ve etkin bir izlenim yaratmak amacıyla doğal keçe ve kumaşlardan imal edilmiş akustik kaplama malzemesini göze hitap etmesini istediğiniz pek çok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Seperatörler üzerine de kullanımı mümkün kılınan akustik kaplama kumaşlarla kalabalık ortamda çalışanların ses karışıklığını alternatif bir çözüm olarak önleme şansına da sahipsiniz.

 

AkustikKaplamalar

 

Şıklık ve estetiğin akustik kaplama seçeneklerinde bir arada sunulduğu malzemelerle ses izolasyonu sağlayacak ürünlerle akustik kaplama kumaş modellerini tercih ettiğinizde muhteşem bir çalışma ortamı veya evinizde sessiz, sakin ve huzurlu bir ortam elde edebilirsiniz. Olası yüksek frekans ses veya gürültülerden uzak rahat bir yaşam alanı yaratmak adına yüksek ses emiş gücüyle pek çok alternatif seçenekleri bir arada kullanarak akustik kaplama sistemini uygun fiyatlarla ihtiyacınıza uygun olarak her mekana rahatlıkla uygulatabilirsiniz.

 

ahsap akustik panellerakustik kumas paneller

telefon