Yanmaz Renkli Sünger
  • Register

Yanmaz Renkli Sünger ; Yalıtım uygulamalarında ve akustik süngerlerde çeşit, renk seçenekleri de mevcut olan ürünler hem ihtyiaçlarınızı karşılayacak hem de pek çok açıdan avantaj sağlayacaksınız. Özellikle iş yerlerinde sessiz ve sakin ortamın çalışan verimine katkı sağlaması nedeniyle yapılarda akustik uygulamalar oldukça önemlidir.

 

yanmaz renkli sunger

 

Yanmaz renkli sünger çeşitlerini restoranlarda, ses kayıt stüdyolarında, diskolarda, atış poligonlarında, televizyon stüdyolarında, hava alanı gibi büyük mekanlarda ve daha aklınıza gelebilecek pek çok alanda hem ortam akustiğini sağlamak hem de farklı renk ve form seçenekleriyle mekana estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla tercih edebilirsiniz.

 

yanmazsunger

 yanmazrenklisungerlerimiz

 

Malzeme mukavemeti ses yalıtımında kalınlık ve yoğunluğuna göre yüksek olsa da yüksek frekanslı seslerin veya gürültülü ortamların yalıtımı için ağır epdm bariyer sistemleriyle bir arda kullanarak muhteşem bir ses izolasyonu sağlamanız mümkün kılınmaktadır.

 

yanmazakustiksunger

 

Uzun ömürlü ve kalıcı bir malzeme olarak tercih edeceğiniz yanmaz renkli sünger yangına karşı güvenilir kullanımlarınıza uygun olarak üretilmektedir. Olası bir yangın anında yangının çevreye sıçramasını büyük ölçüde yavaşlatan malzeme bu sayede güvenliğinizi de teminat altına almaktadır. Ses izolesi sağlamasının yanı sıra ısı yalıtımına da olanak sağlayan malzeme ile ortam ısısının dış mekana çıkmasını da rahatlıkla engelleyebilirsiniz. ISO 9001 kalite standartlarında hem göz estetiği açısından hem ses ve ısı yalıtım için hem de ortam akustiği için yanmaz renkli süngerleri tercih edebilirsiniz.

 

yanmazsungerlerimiz

telefon