Zemin Ses Yalıtımı
  • Register

Zemin Ses Yalıtımı; Yaşadığımız zaman diliminde yükselen çok katlı binalarda farklı amaçlar için kullanım yoğunluğu oldukça fazla olmakta. Alt veya üst katlardan gelen yüksek gürültü sizi rahatsız edici boyutlara ulaştığınızda pek çok problemin de ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Farklı ve özel uygulamalarla günümüzde zemin ses yalıtımı yapılarak tüm problemleriniz ortadan kaldırılabilirsiniz. Ana zemin ile kaplama malzemesi arasında oluşan gerilimi ortadan kaldırmaya yarayan sistemde ses yutucu özellikle ses yalıtımı yüksek düzeyde sağlanabilmektedir.

 

ZeminSesyalitimi

 

Kaplama malzemesi ile ana zemin arasına uygulanan zemin ses yalıtımı oluşan çatlaklarda köprü görevi üstlenerek güvenli bir kaplama malzemesi döşeme imkanı sağlar. Yaşam alanlarınızda bu kaplama malzemeleriyle alt komşunuzdan gelen seslerin önüne geçebilirsiniz veya topuklu ayakkabı, herhangi bir nesneni sürüklenmesi, çarpması ya da düşmesi durumlarında alt komşunuz sürekli ses ve gürültü şikayetiyle kapınızı çalmayacaktır.

 

Zeminsesizolasyonu

 

Ev için yalıtım, ofis ses yalıtımı, stüdyo odası, makine odaları, konferans salonları, sinema salonları, reji odaları, tiny house, müzik odaları ve düğün salonları gibi farklı amaçlarla kullanılan alanlarda zemin ses yalıtımı rahatlıkla uygulanabilmektedir. Özellikle darbe seslerine karşı fayans, plaka, işlenmiş doğal taş ve beton esaslı fayansların döşenmesine yönelik uygulamalarda ana zemin ile yapı malzemeleri arasına yapılabilen uygulama kalıcı ve etkin çözümlerle zemin ses yalıtımının en ideal biçimde sağlanmasına yardımcı olacaktır.

 

zemin

 

Farklı ve alternatif uygulama seçenekleriyle istenilen hemen her yere profesyonel kişilerce uygulanması gereken zemin ses yalıtımı istenmeyen seslerden kurtulmak için etkili bir çözüm olacaktır.

 

zeminmantassilte

 

ZEMİN SES İZOLASYONU KULLANIM ALANLARI;

 Stüdyo Odası Zemin Ses Yalıtımı  Konferans Salonu Zemin Ses Yalıtımı  Ofislerde Zemin Ses Yalıtımı
 Dinleme Odası Zemin Ses Yalıtımı  Makina Odaları Zemin Ses Yalıtımı  Bateri Odası Zemin Ses Yalıtımı
 Evlerde Zemin Ses Yalıtımı  Sunum Odaları Zemin Ses Yalıtımı  Prova Odası Zemin Ses Yalıtımı
 Müzik Odası Zemin Ses Yalıtımı  Tiyatro Salonu Zemin Ses Yalıtımı  Sinema Salonu Zemin Ses Yalıtımı
 Düğün Salonu Zemin Ses Yalıtımı  Reji Odaları Zemin Ses Yalıtımı  Ev Sineması Zemin Ses Yalıtımı

telefon