Bariyerli Labirent Sünger
  • Register

Bariyerli Labirent Sünger; Kendinden yapışkanlı modelleriyle kendi uygulamalarınıza da yer veren bariyerli akustik labirent süngerler profesyonel kişilerce uygulaması yapıldığında son derece ideal bir ses kalitesi yakalanmasına ve maksimum yüksek sesleri kesmede kullanabilirsiniz. Yanmazlık özelliği de güvenliğinizi teminat altına almaya yetecek. Uzun yıllar güvenle sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz süngerler değişkenlik gösteren alternatiflerle ihtiyaçlarınıza sunuluyor. Yapılarınıza ekstra bir yük bindirmeyecek olan bu ürünü güvenle yalıtımda ve uygun akustik sünger fiyatlarıyla bütçenizi zorlamadan tercih edebilirsiniz.

BariyerliSüngerler

Konser salonları, sinema salonları, disco alanları, toplantı ve konferans salonları gibi mekanlarda bariyerli labirent sünger çeşitleri %80’e varan ses izolasyonu sağlamaktadır. Esnek bir yapıda kolay uygulanabilir özelliğiyle labirent formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliğine sahip olan ses yalıtım malzemeleridir. Ses problemlerine karşı da önlem almak amacı ile uygulaması yapılabilecek olan akustik sünger duvar ve tavanda sınırsız renk seçeneğiyle şık ve estetik bir görünüme de elverişlidir. BariyerliSpecialSünger

Yoğunluk ve kalınlık kat sayısı değişebilen bariyerli labirent süngerler geniş bir yelpazede kullanım alanına sahiptir. Tek başına kullanıldığında ses yalıtımını iyi denecek düzeyde sağlayamayan süngerler yüksek seviyeli seslerin engellenmesi için epdm bariyer sistemi ile düz ve labirent sünger arasına yerleştirildiğinde muhteşem sonuçlar elde etmenize olanak sağlar.

yanmazlabirentsunger
Solvent bazlı sünger yapıştırıcısı ile fırça yardımıyla veya sprey tabancayla sürülerek mekana uygulanabilmektedir. Yapıştırıcı uygulana yüzeylerin 3-5 dakika gibi bir aralıkta birleştirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde istenilen sonucun elde edilmesinde problemler yaşanabilir. Yeniden düzenleme imkanı bulunmayan yapıştırma aşaması mümkün mertebe hatasız olmalıdır.

LabirentBariyerliSünger

yanmazbariyerlisungerler

telefon