Fabrika Ses İzolasyonu
  • Register

Fabrika Ses Yalıtımı; İmalat yapılan ürün ve modeline göre değişken boyutlarda farklı kapasitelerde yüksek ses seviyelerine sahip makinelerin bulunduğu fabrika gibi ortamlarda özel ses yalıtım perdeleriyle fabrika ses izolasyonu yapılması gerekir.

 

fabrikasesizolasyonuygulamasi

 

Birden fazla makinenin yüksek seste çalıştığı düşünüldüğünde burada çalışanların hem ruhsal sağlığı hem de fiziksel sağlığı tehlikeye girebilecektir. Gerek duyma ve işitme problemleri gerekse sinir sistemi ile ilgili sorunlar bu gibi ortamda çalışanların sıkça rastlayacağı problem arasında olabilmektedir.

 

Sesizolasyonmalzemeleri

 

Fabrikada bulunan yüksek sesli makinelerin ses seviyeleri azaltılarak çalışanlara daha rahat bir ortamda çalışma imkanı bulabilmelerine olanak sağlanabilmektedir. Çalışanların performanslarını da etkileyecek yüksek ses seviyesi özellikle sinir sisteminde büyük hasarlar yaratabilmektedir. Bunun sonucunda ise dikkat toplayamama nedeniyle yaşanan iş kazaları kaçınılmaz olacaktır.

 

ses yalitim sunger fabrika ses yalitimises yalitim sunger fabrika ses yalitimi1

 

Çalışanların emniyetli çalışmalarını destekleyecek ve dikkat yeteneklerini işlerine vermelerini kolaylıkla sağlayacaktır. Makinelerin yüksek ses seviyesini maksimum derecede emebilen uygulamalar ile çalışan makine gürültülerinden uzak kalabilecek ve birbirleri arasındaki iletişimde rahatlıkla konuşulanları duyabilecektir.

 

ses yalitim sunger fabrika ses yalitimi3ses yalitim sunger fabrika ses yalitimi2

 

Proje aşamasında dikkate alınası gereken fabrika ses izolasyonu uygulama aşamasına geçildiğinde yalıtımı sağlayacak kaliteli ve güvenilir, uzun yıllar kalıcı çözümler sağlayacak ürünlerden tercih edilmesi gerekir. Malzemenin fabrika ortamına uygun ses seviyesine göre seçimi yalıtımın da kalitesinin ne derece yüksek olduğunun kanıtı olacaktır. Konusunda profesyonel kişilerce yapılması gereken ses izolasyonu fabrika işletmeni açısından çalışanları için doğru bir çözüm olacaktır.

 

ses yalitim sunger fabrika ses yalitimi 4ses yalitim sunger fabrika ses yalitimi 5

telefon