Ahşap Derzli Panel
  • Register

Ahşap Derzli Panel; Ses yalıtımı için alternatif bir seçenek olan ahşap derzli panel doğal kaplamalı MDF veya MDF/lam malzemeleri kullanılarak üretilmektedir. Duvar ve tavanlar için farklı ve alternatif özel uygulamalarla kaliteli bir ses uygumu sağlayabileceğiniz ürünlerin üst kısımları delikli ve derzlidir. Farklı kalınlıklara bağlı olarak ağırlığı değişkenlik gösteren ürün grubu ses yalıtımından daha çok öncelikli olarak akustik ortam yaratılması açısından tercih edilmektedir.

 

panel

Farklı amaçlarla kullanılan insan yoğunluğunun fazla olduğu konser, konferans, nikah, ve sinema salonları gibi büyük mekanlarda yankı uyandıracak sesi kesmeye yarayan ahşap derzli panel ortam akustiğini düzenli seviyelerde tutarak mekanda ses kalitesinin artmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca yüzme havuzları, atış poligonları, büro ve ofis alanları, çağrı merkezleri, tiny house, telefon santralleri, alışveriş merkezleri, restoran ve disko gibi alanlarda da akustik düzenlemeye bağlı olarak ahşap derzli panel modelleri tercih edilebilmektedir.

 

DelikliPanelRenkleri

 

Melamin Kaplama Derzli Akustik Ahşap Panel Uygulamaları

DerzliAhsap

 

Ahşabın her renginin hakim olduğu malzemede derzlerin sıklığı ve delik sayısı o derece ses yalıtımının artmasına da olanak sağlamaktadır. Alternatif seçenekli ses yalıtım malzemeleriyle bir arada kullanıldığında muhteşem bir akustik ve ses emiş özelliği gösteren ürünler rahatsız edici seslerin de uygulanan mekandan uzaklaştırılmasına olanak sağlamaktadır. Ahşap derzli panel seçenekleri uygulanan mekana dekoratif amaçlı şık ve estetik de bir görünüm kazandırarak mekanın ihtişamını göze çarpan niteliklerde rahatlıkla vurgulayabilmektedir. Ayrıca profesyonel kişilerce montaj aşamasında özel profiller kullanılmaktadır.

 

akustik delikli panel

derzli panel

telefon