Müzik Odası Ses Yalıtımı
  • Register

Müzik Odası Ses Yalıtımı; Müzikle ilgilenenler için veya çocuğunuzun müziğe olan ilgisinde komşuların hem rahatsız olmasını önlemek hem de odanın akustiğinin yeterli düzeye gelmesi açısından müzik odası ses yalıtımı yapılması şarttır. Müzikal bir yetenek gelişimi için veya profesyonel bir müzik kariyeri için müzik odası ses yalıtımında öncelikle akustik düzenleme yapılması gerekir. Ses düzenlemeleri için de yalıtım malzemeleri olarak akustik kumaş kaplı paneller ya da akustik ses yalıtım süngerleri uygulanabilecek en ideal yalıtım malzemeleridir.

 

MüzikOdasi

 

Güçlü bir ses yalıtımısağlamak amacıyla ağır kurşun bariyerli bondeks süngerler kullanılmaktadır. Bu sayede profesyonel anlamda müzik odalarını için ses akustiğini en ideal şekilde oluşturabilirsiniz.

 

MüzikOdasiSesyalitimi

 

Kullanılan akustik kumaş panellerin ön kısmı akustik özellikli kumaşlarla bezenmiştir. Bu kumaşlar aşınma, solma ve yanmaya karşı özel dokunan malzemeler olarak tercih edilmektedir. İstediğiniz renkte tercih edebileceğiniz akustik kumaş paneller huzur veren bir ortamda müzik çalışmalarınızı sürdürmenizi de sağlayacaktır.

 

MüzikOdasiSesizolasyonu

 

Farklı amaçlar için müzik odası ses yalıtımında farklı malzemeler de kullanılabilmektedir. Ev ortamında ya da özel, devlet okulları ve üniversitelerde müzik odası ses yalıtımı yapılırken bitişik odalar için de ekstra duvarlara uygulanan ses bariyerleri uygulanması gerekir. Farklı uygulama alanlarında müzik odası ses izolasyonu alternatif çözümlerle en ideal şekilde sağlanabilmekte ve profesyonel kişilerce doğru bir akustik sünger malzemesiyle uygulanabilmektedir.

 

MüzikOdalari

 

Müzik

 

 

telefon