Tekno Touch Sünger
  • Register

Tekno Touch Sünger; Akustik süngerler arasında ses yalıtım süngeri olan tekno touch sünger diğer akustik süngerlerden farklı bir yapıya sahiptir. İçerisinde bulunan malzeme sünger olmasına karşılık dış yüzeyi kadife ile kaplanan malzeme dekoratif çözümleri de beraberinde sunarak tasarlanmıştır. Yumurta tipi, düz, labirent ve piramit gibi farklı formlarda imal edilen ses yalıtımı malzemesi istediğiniz şekilde mekanda tasarımlar yapmanızı mümkün kılmaktadır.

 

 

Ses yoğunluğu yüksek olan malzemelerle yüksek frekanslı sesleri kesmek amacı ile tekno touch sünger çeşitleriyle bir arada rahatlıkla kullanabilirisiniz. Yüzeye uygulanan bu akustik süngerler mekana estetik de bir görünüm kazandıracaktır. Geniş bir yelpazede uygulama alanı bulunan ürünü muhteşem bir ses yalıtımı açısından diğer sünger çeşitleriyle bir arada kullanarak gürültü denecek boyutlarda sesin önüne geçebilirsiniz.

 

 

Tekno touch sünger ipeksi yüzeyi, farklı renk ve desen seçenekleriyle gürültüyü kesmenin renkli ve eğlenceli bir yolunu bulmanızı sağlayacak. Ürün 6mm kalınlığından 100mm kalınlığına kadar alternatif boyut ve plaka ölçülerinde ideal çözümler sunmaktadır. Akustik düzenleme amacı ile mekana uygulandığında mekanın yankı ve eko problemlerini de ortadan kaldıran ürün özellikle müzik odaları için tercihleriniz arasında yerini alacak.

 

 

Özel yapıştırıcı ile mekana kolaylıkla uygulama yapılabilen tekno touch sünger modelinde dilerseniz renk, desen ve model seçeneğine göre kendinden yapışkanlı ürünleri de tercih edebilir ve kendiniz de rahatlıkla istediğiniz mekana uygulamasını yapabilirsiniz.

 

telefon