Ağır Ses Yalıtım Bariyeri
  • Register

Ağır Ses Yalıtım Bariyeri; Ortamdaki iç sesi uygun bir şekilde etrafa yayarken dış seslerin de geçirişini engelleyebilmektedir. Epdm bariyerle de uygulanabilen süngerlerin kendinden yapışkanlı modelleri de kendinizin de uygulama yapmasına elverişli olduğunu gösterir. Dilerseniz yaşam alanlarınıza uygulama talimatlarına göre akustik sünger uygulaması yapabilirsiniz. Yüksek gürültülerde ve titreşim kaynaklı yayılan darbe seslerine karşı önlem alınabilecek düzeyde bir ses yalıtımı sağlamaktadır. Otomotiv sektöründe iç trim malzemeleri olarak tercih edilen ürün inşaat sektörü projelerinde zemin ve duvar yalıtım elemanları olarak sıkça tercih edilmektedir.

 

agirbariyer

 

Ses yalıtım süngerleriyle birlikte kullanılabilen ses yalıtım bariyeri iki akustik ses kesen sünger arasına uygulanır. Ayrıca ürün duvara solid yapıştırıcı ile tek başına da uygulanabilmektedir. Daha çok makine daireleri, jeneratör odaları, müzik odaları gibi yüksek ses oluşturan alanlarda kullanılan ürün farklı alanlarda da ses yutum amaçlı tercih edilebilmektedir. Kalınlık ve yoğunluğu değişkenlik gösteren ürün grubunda kalınlık ve yoğunluk arttıkça maksimum düzeyde sesin de izole olması sağlanabilmektedir.

 

Agirsesbariyeri

 

Akustik süngerlerle uygulanan bariyerler ortamda akustik performans ve dayanıklılık sağlamaktadır. Yoğun ve çok güçlü seslerin kesintisinde etkili çözümler sunan ürün istenilen ölçülerde rulo ya da panel şeklinde satışa sunulmaktadır.

 

Agirsesbariyerleri

 

Epdm ağır ses bariyeri genellikle iki ses yalıtım süngerinin arasına uygulanan güçlü ses izolasyon malzemesidir. Ağır ses yalıtım bariyeri olup yüksek dansiteli elastomerlerin EPDM ve EVA ile mineral dolgunun karıştırılması ile üretilmiştir.

 

Bariyer

 

Ağır ses yalıtım bariyerleri ayrıca havalandırma kanallarında, kompresör kabinleri ve alçıpan arasına uygulanabilmektedir. Kullanıldığı ortamlarda su ve kimyasallardan etkilenmeyen bariyer ses yalıtım sistemi etkili bir ses yutum özelliğine sahiptir. Pek çok alanda tercih edebileceğiniz ürünleri gerek akustik sünger modelleri arasında gerekse tek başına solid yapıştırıcı aracılığı ile uygulama imkanında da sahipsiniz. Özelliği itibari ile mekanlarda sessiz bir ortam yaratılması için ideal bir seçim olacaktır.

Agirsesbariyerleri

 

Kaucuk bariyer yalitim malzemesi

 

 

AĞIR BARİYERLİ SES YALITIM SÜNGERİ KULLANIM ALANLARI;

 Jeneratör odası ses yalıtım süngeri
 Makina dairesi ses yalıtım süngeri  Asansör dairesi ses yalıtım süngeri
 Asansör odası ses yalıtım süngeri
 Kazan dairesi ses yalıtım süngeri  Enstrüman çalgı odası ses yalıtım süngeri
 Hidrofor odası ses yalıtım süngeri  Komperasör odası ses yalıtım süngeri
 Piyano odası ses yalıtım süngeri
 Stüdyo ses yalıtım süngeri  Hastahane emar odası ses yalıtım süngeri
 Bateri odası ses yalıtım süngeri
 Akustik oda ses yalııtm süngeri  Müzik odası ses yalıtım süngeri
 Tekne motor kabini ses yalıtım süngeri

 

MantarSilte

 

telefon