AKUSTİK SÜNGER
  • Register

Akustik Sünger; Yüksek gürültülü seslerin rahatsız edici boyutlarını yapılardan uzaklaştırmak için tercih edilen yalıtım malzemeleri ses kesimini sağlayabilen ürünler olarak yapılarda tercih edilmektedir. Gerek binaları yapım aşamasında gerekse yapılara sonradan da uygulaması yapılabilen ses izolasyonu için akustik ses yalıtım süngerleri, poliüretan ham maddeli taş yünü, ses yalıtım bantları ve zemin döşeme halıları gibi malzemeler kullanılmaktadır. Ortamın her noktasın rahatlıkla uygulanabilen akustik sünger ürünleri ortaya çıkan yakıyı anlık olarak kesmektedir.

akustiksungernedir

 

Kendiliğinden yapışkanlı akustik sünger modelleriyle uygulamalarımızı pratik kılan her ürün paketi içerisinde 10 m2'lik süngerlerimiz özellikte imal edilmektedir. 30 mm ve 70 mm kalınlıkları arasında 50 dns ile 90 dns yoğunluğunda üretimi gerçekleşen yanmaz akustik süngerler tek başına kullanıldığında orta dereceli seslerin yutumunda mükemmel bir performans sergileyebilecektir.

isimizsadecesesyalitimi

 

Akustik sünger dahilinde bariyerli ürün grubu modelleri yüksek frekanslı seslerin geçişlerini rahatlıkla izole edebilecektir. Özellikle makine dairelerinde makinelerin çalışma performanslarını etkilemeyen yanmaz özellikte akustik sünger yangın tehlikesine karşı da önlem alınmasında etkili bir çözüm olacaktır.

sesyalitimsüngerleri

 

Sesin olumsuz etkilerini minimuma indiren akustik düz süngerler bir ses yalıtım çeşidi olup rahatsız edici ses durumlarını rahatlıkla izole edebilecektir. Farklı amaçlarla ofis odası, toplantı odası, stüdyo odası, müzik odası, makine odası, toplantı odası ve buna benzer pek çok alanda akustik sünger modelleri tercih edilebilecektir.

yapiskanliakustiksunger

237 20153212934

Akustik Sünger Teknik Özellikleri

Geniş bir alanda uygulama imkanı bulunan ses yalıtım ürünleri arasında yanmaz akustik süngerlerin kullanıma ve uygulamasına göre fiyatları fark edecektir. Olası her türlü gürültüden uzak sesiz ve sakin bir ortam oluşturmak adına ses akustik süngerlerini kullanabilirsiniz.

telefon