Ses Yalıtım Bandı
  • Register

Ses Yalıtım Bandı ; Duvarlardaki ses köprülerini ortadan kaldırmaya yarayan ses yalıtım bandı uygulamada yapıdaki ses yalıtım performansını da üst düzeyde arttırmaktadır. Uygulama alanlarında alçı levha bölme ve giydirme duvar yapımlarının çelik saç profilleri altına yapıştırılan ses yalıtım bandı sistemli bir ses izolesini de mümkün kılmaktadır. Uygulama alanlarında her türlü toz, ısı, su ve en önemlisi ses önleyici özelliğiyle hafif ara bölme duvar sistemlerinde etkili bir mukavemete sahiptir.

Ses yalıtım bandı profil-profil, profil-duvar, profil –alçıpan ve tavan gibi yüzeylerde ses köprülerini rahatlıkla engelleyebilmektedir. Bu sayede ses yalıtımı yapılmış olsa dahi oluşabilecek ses köprülerinden ses sızıntısı engellenerek uygulanan mekanda daha kaliteli zamanlar geçirmeniz sağlanabilmektedir. Uygulama alanında aşırı sıkışma olsa bile hiçbir olumsuz durumdan etkilenmeyen ses yalıtım bandı performanslarını her zaman koruyarak uzun yıllar rahat kullanımlarınıza olanak sağlayacaktır.

Kullanım amaçlarına göre çeşitlilik gösteren ses yalıtım bandı tek taraflı veya çift taraflı olmak üzere yapışkanlı ve yapışkansız model seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza karşılamanızı mümkün kılmaktadır. Yalıtım süngerleri aracılığı ile sağladığınız ses izolasyonunu ses yalıtım bandı ile üst düzey bir performansa sahip olarak kullanabilir ve mekanın ses geçirgenliğini tamamı ile kontrol altına alabilirsiniz. Yalıtım malzemeleriyle bir arada kullanımı sağlanan ses yalıtım bantları özel olarak lamine edilerek teknolojik yeniliklerin mekanlara yansımasına ve rahat ve huzurlu bir ortam yaratılmasına olanak sağlamaktadır.

sesyalitimbantlari

telefon