Bariyerli Ses Yalıtım Süngerleri
  • Register

Bariyerli Ses Yalıtım Süngerleri; Ses yalıtımında bariyerli ses yalıtım süngerleri en kalın ve en yoğun malzeme ile yüksek gürültülü ortamlarda etkili sonuçlarla yüksek derecede bir performans elde edilmesini sağlamaktadır. Yapısı itibari ile gözeneklerinin kapalı olması ses yalıtımında üst düzey bir başarı göstererek ses geçirgenliği seviyesini minimuma düşürmektedir. Ayrıca ses yalıtımının yanı sıra ısı yalıtımında da iç ortam ısısının korunmasını sağlayan bariyerli ses yalıtım süngerleri ısı iletim katsayısını da oldukça düşürmektedir.

 

sesbariyersungerleri

 

Yumurta sünger, piramit ve labirent süngerler gibi farklı sünger modelleriyle uyumlandırılarak ihtiyaçlarınıza uygun biçimde değişik kalınlık ve ebatlarda üretilen akustik sünger çeşidi üst kısmında akustik düzenlemeli yüzeyle güçlü bir ses yalıtımını mümkün kılmaktadır.

 

Kurşun bariyerli poliüretan sünger altında PVC veya kurşun bariyerler ile rahatsızlık oluşturan sesin şiddet ve türüne göre alternatif varyasyonlarla uygulanabilen bariyerli ses yalıtım süngerleri sesin yoğun ve yüksek olduğu yerlerde üst düzey kalitede bir ses emici özelliğe sahiptir. Uygulama alanları arasında motor ve jeneratör daireleri, kompresör ve makine etrafına da rahatlıkla uygulanabilmektedir. Sınırsız seçenekte geniş ürün yelpazesiyle çift akustik sünger arasına doğal kauçuk bariyerler yerleştirilerek ısı ve ses iletkenliği minimize edilen bariyerli ses yalıtım süngerleri kirlenme ve yağ gibi problemlere karşı alüminyum folyolar ile kaplanabilmektedir. Solid yapıştırıcı malzemesiyle ürünün kolay uygulanabilirliği gösteren özellikler arasında yer almaktadır.

 

SESKESMEBARİYERİ

 
BARİYERLİ SES YALITIM SÜNGERİ KULLANIM ALANLARI;
 Jeneratör Odası Ses Yalıtım Süngeri  Makina Dairesi Ses Yalıtım Süngeri  Asansör Dairesi Ses Yalıtım Süngeri
 Asansör Odası Ses Yalıtım Süngeri Kazan Dairesi Ses Yalıtım Süngeri  Enstrüman Çalgı Odası Ses Yalıtım Süngeri
 Hidrofor Odası Ses Yalıtım Süngeri  Komperasör Odası Ses Yalıtım Süngeri  Piyano Odası Ses Yalıtım Süngeri
 Stüdyo Ses Yalıtım Süngeri  Hastahane Emar ( Mr ) Odası Ses Yalıtım Süngeri  Bateri Odası Ses Yalıtım Süngeri
 Akustik Oda Ses Yalııtm Süngeri  Müzik Odası Ses Yalıtım Süngeri  Tekne Motor Kabini Ses Yalıtım Süngeri

telefon