Basotect Piramit Sünger
  • Register

Basotect Piramit Sünger; Akustik sünger fabrikasında üretilen basotect piramit sünger yanmaz melamin sünger çeşitlerindendir. Üstün derecede ses yutma ve yalıtım değerlerine sahip olan ses yalıtım malzemesi hafif ve yanmaz özellikte olmasının yanı sıra alçak ve yüksek frekans seslerde üstün bir performans sergilemektedir. Nasa ve havacılık sektörü için de geliştirilen basotect piramit sünger melamin malzemesinden üretilen yarı sert ve açık hücreli bir malzemedir. Hafifliği ile benzersiz ses yutma özelliğine sahip ürün inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilen özel bir ses yalıtım malzemesidir.

 

Piramitler

 

Akustik sünger çeşitleri içerisinde basotect piramit sünger modelinin yanı sıra basotect labirent sünger, basotect yumurta sünger, yanmaz piramit sünger, renkli labirent sünger, bariyerli labirent sünger, bariyerli special sünger ve daha pek çok alternatif seçenek bulunmaktadır.

 

PiramitSUngeriniz

 

Farklı pek çok mekanda uygulama alanı bulunan basotect piramit sünger çeşidi toplantı, sinema ve konferans salonları, makine, jeneratör ve hidrofor odaları gibi alanlarda hem ortam akustiğini düzenlemekte hem de dış veya iç sesin çevreyi olumsuz denecek derecede etkilemesi önlenmektedir. 

 

Basotect basf melamine foam

Ayrıca hastane, cafe ve bar gibi alanlarda ses kesici özelliğinin yanı sıra dekoratif bir görünümle mekana alternatif bir estetik de sağlayacaktır. Ses yutma ve yalıtım değerleri malzemenin kalınlık ve yoğunluğuna göre değişkenlik gösteren basotect piramit sünger farklı fiyat aralığında her türlü müşteri ihtiyacına uygun olarak hitap edebilen ses yalıtım malzemesi olarak yer almaktadır.

telefon