Akustik Paravan Kaplama
  • Register

Akustik Paravan Kaplama; Alüminyum çerçeve içersine oturtulan 40 mm kalınlığında ve yüksek yoğunlukta cam yünü levhalar 100mm yüksekliğinde ayak sistemi ile de odalarda kaliteli bir hava sirkülasyonu sağlanması mümkündür. Herhangi bir alet kullanmadan hızlıca monte edilebilen modüller istenildiği takdirde tekrar sökülebilirsiniz. Belirli ölçülerde döndürülebilen ve isteğe göre birbirine bağlanabilen akustik paravan kaplama kullanım kolaylığını beraberinde getirdiği gibi ses emici özellik de göstermektedir.

akustik paravan

Genellikle ofislerde veya ses yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde tercih edilen paravanlar orta düzey ses yalıtımı için ideal bir seçim olacaktır. Ayrıca alternatif renk seçenekleriyle mekanda farklı bir hava katılmasına da olanak sağlar ve şık görünür. Seperatör sistemleri gibi bölme duvar görevi de üstlenen akustik paravan kaplama ölçü olarak istediğiniz boyutta ve renk seçeneklerinde imal edilebilmektedir.

akustik paneller

Boyutuna göre montaj zorluğu da artış gösteren ürünler profesyonel kişilerce mekanda uygulanması kalıcı çözümlerin sunulmasına olanak sağlar. Küçük boyutlarda paravan montajını kendiniz de yapabilirsiniz. Ayrıca seperatörler yardımıyla çoklu personel masalarında özgül bir alan yaratılmasını mümkün kılan kumaş kaplı akustik modeller de tercih edilebilir. Farklı ve alternatif çözümleriyle mekanda oluşması muhtemel ses karışıklıklarının önüne geçebilir ve ses kalitesini akustik paravan kaplama ile rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Bu sayede özellikle çalışma ortamında personellerinizin verimi büyük ölçüde artış gösterecektir.

Paravan_Kaplama

Akustikparavan

telefon

Akustik Paravan Kaplama