Asansör Dairesi Ses İzolasyonu
  • Register

Asansör Dairesi Ses Yalıtımı; Duvar, tavan ve zemin için farklı ses yalıtım uygulamalarını yapmaktayız. Tüm insanların hayatını dışarıdan gelen olumsuz etkilere karşı korumak ve yaşam kalitesinin iyileştirmesi için özellikle yapılması gereken yüksek gürültü kirliliğine karşı bir önlem alınarak günümüz şartlarında mecburi görülen sistemler arasında yerini almaktadır.

 

AsansorOdasisesyalitimi

 

Akustik süngerler ya da ses kesici süngerpanlarla sağlanan asansör dairesi ses izolasyonu firexpan sünger, bondex sünger, rebounded sünger, echobone sünger gibi farklı pek çok yalıtım malzemesi çeşitleriyle sağlanabilmektedir. Asansör dairesi yalıtımı için alınabilecek kesin sonuç uygulama alanında bariyerli süngerlerin kullanımı olacaktır.

 

asansorsesyalitimlari

 

Ayrıca ekstra mekanlarda ekstradan bir yalıtım sağlanmak isteniyorsa bina yapım aşamasında öncelikle ses yalıtımını en iyi derecede sağlayan malzemelerin tercih edilerek uygulama aşamasına geçilmesi gerekir. Farklı amaçlar için iç mekanlara da özel olarak uygulanabilen izole malzemeleri sessiz ve sakin bir ortama zemin hazırlayacaktır.

 

asansorsesizolasyonu

 

Yaşam alanlarında sesin en iyi derecede izole edilmesiyle kaliteli bir çalışma ortamında çok daha verimli bir çalışma imkanı bulunabilecektir. Özellikle asansör dairesi ses izolasyonu konut amaçlı kullanılan binalarda meskenlere yakın konumlu olacağı için yalıtımı en iyi ve kaliteli izole malzemeleriyle sağlanması gerekir. Bu sayede asansör dairesinden gelebilecek çalışma sesleri de rahatlıkla önlenebilecektir.

 

telefon