Asma Tavan Panelleri
  • Register

Asma Tavan Panelleri; Fırın boyalı alüminyum panel ya da boyalı bant panellerinin özel tırnaklı taşıyıcı profillere kenetlenerek oluşturulması işlemidir. Panel ve tırnaklı taşıyıcılar ile özel olarak imal edilip yapılan asma tavanlar ıslak mekanların günümüzde en pratik çözümü olarak inşaat ve yapı sektöründe kullanılmasını mümkün kılmaktadır. Standart renklerde düz veya perfore delikli olarak üretilen asma tavan panelleri herhangi bir özel alete ihtiyaç duyulmadan sökülüp takılabilen panellerdir. 5m ye kadar panellerin duvardan duvara boyu ayarlanarak kolaylıkla tavanda bütünlük sağlanabilmektedir. Yapılan askı sistemine yalnızca yerleştirilmesi işlemiyle ürün mekana pratik bir şekilde uygulanabilmektedir.

 

Asmatavanmodeli

 

Basit montaj imkanında açık ve kapalı sistem seçeneği ile ölçülere uygun olarak derz çıtaları, bükümlü paneller, ne dayanımı ve renk bazında kaplama alternatifleri tercihinize göre değişkenlik gösterebilmektedir. Sınırsız renk seçeneğiyle uygulanan mekana dekoratif bir görünüm de kazandırabileceksiniz.

 

panelasmatavan

 

Asma tavan panelleri hijyeniktir ve bakteri oluşumunu engellemektedir. Ayrıca dilediğiniz zaman panelleri yerinden çıkarabilir rahatlıkla silebilir veya yıkayarak yeniden temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Alternatif seçeneklerde sınırsız bir kullanım olanağı bulunan asma tavan panelleri akustik düzenleme açısından ve dekoratif bir görünüm elde etme açısından rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Mekanın göz alıcı estetiğini yansıtabileceğiniz ürün ortamdaki ses akustiğini de ideal biçimde ayarlayarak seslerin mekanda daha kaliteli biçimde yansımasına yardımcı olacaktır. Bu sayede hem dekoratif amaçlı hem de akustik açıdan ürünü tercih edebilirsiniz.

 

Asmtavanlar

telefon