Renkli Piramit Sünger
  • Register

Renkli Piramit Sünger; Birinci sınıf poliüretan malzemeden üretilen renkli piramit sünger uygulama alanında hem ses yalıtımı sağlamakta hem de akustik düzenlemeye yardımcı olarak ortamdaki yankı ve eko gibi ses problemlerini ortadan kaldıracaktır. Hammaddesi içerisine eklenen özel malzeme ile yanmaz özellik kazandırılan renkli piramit sünger çeşidi üst düzey gürültüleri kesmesi açısından farklı ses yalıtım malzemeleriyle bir arada kullanılmasını gerektirir. Ağır epdm bariyer veya bondex sünger ile kullanıldığında yüksek frekanslı seslerin geçişini olanaksız hale getirecektir.

 

PiramitSungerRenkli

 

Esnek ve yanmaz özellikte bir yapı sahipliği ile renkli piramit sünger modelleri kullanım alanında geniş bir yelpazeye sahiptir. Desen itibariyle aynı hammadde olarak farklı modelleri bulunan ürünlere bir alternatif seçenek olarak piramit melamin sünger adı verilmektedir. Bu süngerler yalnızca beyaz v gri renkte olup antibakteriyel özelliğe de sahiptir. Poliüretan köpükten imal edilen renkli piramit sünger modeli ilk etapta siyah renktedir. Ancak uygulama alanında estetik bir de görünüm elde edilmek isteniyorsa farklı renklerde sprey boya tabancası ile yüzey boyanabilmektedir.

 

RenkliPiramitSunger

 

100cm*100cm üretim ölçülerinde 4-5-6 ve 7cmm kalınlığında imal edilen renkli piramit sünger modelleri yoğunluk bakımından da değişkenlik gösterecektir. Malzemenin kalınlık ve yoğunluğunun artması ses emiş gücünü de o oranda arttırarak üst düzey bir sessizliği hakim kılacaktır. Herhangi bir yangın esnasında yangının yayılmasını engelleyerek set görevi de üstlenebilen ürünü farklı renk seçenekleriyle tercih edebilirsiniz.

 

telefon