Hareketli Bölme
  • Register

Hareketli Bölme Duvar; Ses yalıtım konusunda ihtiyaç duyduğunuz her alanda farklılığınızı kanıtlayabileceğiniz mühendislik harikası bir çözüm sistemidir. Mekanlar arasında mükemmel bir ses kesimini de sağlayabileceğiniz hareketli bölme sistemleri ile mekanın görünümünü daha dekoratif hale getirebilirsiniz.

 

Haraketli Bölmeduvar

 

Hareketli bölme için ahşap kaplama, melamin, vinil, çelik, ayna, duvar kağıdı, halı, can yünü ve buna benzer pek çok malzemede tercihlerinizi ve renk seçenekleriyle birlikte zevkinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Mekana ve yaratmak dilediiniz yaşam alanı tasarımına uygun şekilde sınırsız yüzey seçenekleri düşündüğünüz ve mekana uygulanmasını istediğiniz projenizin en keyifli ve alternatif çözüm ürünleri olmasını sağlar.

 

hareketli bolme duvar

 

Eğilmeye dayanıklı ve kaynaklı çelik gövde yapı profilleri ile sisteme en uygun alüminyum profiller, askı elemanları, çok yönlü hareket kabiliyeti sergileyen makaralar tavan kotunda ihtiyaç duyulan gereksinime göre alüminyum veya çelik raya asılarak birbirinden bağımsız hareket edebilen ve belirli bir yerde toplanabilen ahşap dolu modüller hareketli bölmeyi oluşturabilecek bir sistem olarak karşınıza çıkacaktır.

 

Hareketli bolme duvar 002

 

Yangına karşı dayanımı üst düzey seviyede olan hareketli bölme tercihinize uygun ses yalıtım süngeri ile bir araya getirilerek alternatif bir ses yalıtım olanağını da mümkün kılmaktadır. Bu sayede yükse frekanslı seslerin oluşumunu engelleyerek uygulama yapılan mekanda kişilerin çalışmalarını olumsuz yönde etkileyecek gürültüleri ortadan kaldırarak daha verimli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

 

Hareketli bolme duvarimiz

Hareketli bolme duvarlar

telefon