Akustik Kapı
  • Register

Akustik Kapı; Özel toplantınların ve gizli görüşmelerin yapılacağı alanlarda, odalarda bu kapı modelleri en çok tercih edilen kapılar içindedirAhşap ses yalıtımlı akustik kapı olarak tasarlanan kapılarımız ses geçirmez özelliğe sahiptir. 50 mm kanat kalınlığı serenli olan kapı modelleri içinde sesi kesen özel iki çeşit şilte ile kullanıcı ihtiyaçlarına hazır hale getirilmektedir. Muhteşem bir ses izolasyonu için akustik kapı ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halinde kullanılması gerekir. Tek veya çift kanatlı olarak imal edilen akustik kapılar kapı kasası, menteşesi, fitili ve pervazı ile bir bütün halinde akustik değer kazandırılarak müşteri ihtiyaçlarına sunulmaktadır.

 

AkustikKapi

 

Fabrika ortamında imal edilen kapılar kalite kontrol denetimlerinden geçirilerek montaja uygun hale getirilmektedir. 22db ile 55Rw desibele kadar farklı değerlerde performans etkisi gösteren akustik kapı modelleri ses izolasyon şartlarını en ideal şekilde karşılamaktadır. Ayrıca farklı kalınlıkta ve yoğunlukta ihtiyacınıza uygun olarak akustik kapılar da imal edilebilmektedir.

 

AkustikKapilar

 

 

 

Akustik kapı modelleri sıklıkla konferans salonları, ses kayıt ve televizyon stüdyoları, radyo ve müzik odaları, DJ kabinleri, opera ve balo salonları, sinema salonları, hastane ve klinik özel bölüm odaları, reji, toplantı, jeneratör ve seminer odaları gibi alanlarda öncelikli tercih sebebini oluşturur. Diğer ses yalıtım malzemeleriyle eş zamanlı kullanıldığında dış sesin içeri yansımasını ve iç sesin dışarı çıkmasını engelleyen akustik kapı çeşitleri ortam akustiğinin de istenilen ölçüde sağlanmasını mümkün kılarak ses düzeyinin yankısız ve ekosuz olmasını sağlamaktadır.

 

Kapi

 

Kaynak: http://www.xn--akustikkap-6ub.com

 

 
AKUSTİK KAPI KULLANIM ALANLARI;
 Konferans Salonu Akustik Kapı  DJ Kabinleri Akustik Kapı  Stadyum Odaları Akustik Kapı
 Ses Kayıt Stüdyoları Akustik Kapı  Muzik Odaları Akustik Kapı  Reji Odaları Akustik Kapı
 Simultane Odası Akustik Kapı  Opera Bale Salonları Akustik Kapı  Toplantı Odaları Akustik Kapı
 Radyo Odaları Akustik Kapı  Sinema Salonları Akustik Kapı  Jeneratör Odaları Akustik Kapı
 TV Stüdyoları Akustik Kapı  Hastahe Klinik Odaları Akustik Kapı  Seminer Odaları Akustik Kapı

 

telefon