Akustik Tavan Kaplama
  • Register

Akustik Tavan Kaplama; 18mm MDF lam yüzey kaplamalı malzemeden üretilmektedir. Mevcut mekanda oluşan orta ve yüksek frekansta ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpmasıyla yankı ve eko gibi ses problemlerini ortadan kaldırarak sesin daha net ve kaliteli durumuna olanak sağlayan ürün tavanlarda dekoratif bir görünüm de elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Yüksek kalitede hammadde ayrıca bilgisayar kontrollü modern makinelerde üst düzey çözümlerle hem ihtiyaçlarınıza hem de beğeninize sunulan akustik tavan kaplama akustik ahşap ürünleri arasında en doğru tercih olacaktır.

 

AKustiktavan

 

Geniş bir kullanım alanı olanağı sunan akustik tavan kaplama ürün çeşitlerini toplantı, konser, tiyatro ve düğün salonlarında tercih edebileceğiniz gibi alışveriş merkezlerinde, restoranlarda, ofislerde ve tercihinize göre evinizde farklı amaçlar için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Tavan

 

Uygulana mekanda ses kalitesini arttırmak adına mental malzeme doğal ahşaptan üretilmiştir. Ses dalgası ahşap panelle etkileşim haline girdiğinde bir miktarda olsa titreşim gösterse de ortamın ses kalitesinin bozulmasını önleyerek mekanda ses dalgasının tek bir yöne değil ortama eşit olarak dağılmasını sağlayarak sesin mekana küresel bir biçimde yansımasını sağlamaktadır.

 

Akustik Tavan Kaplama

 

Farklı ölçülerde kalınlık ve boyutu ayarlanabilen ve alternatif renk seçeneğiyle tercihlerinize sunulan akustik tavan kaplama hem dekoratif açıdan mekana göz alıcı bir canlılık kazandırmakta hem de mekanda yakın ve eko gibi buna benzer ses problemlerini akustik sağlayarak korunmasını ve sesin kaliteli bir biçimde çıkmasına imkan vermektedir.

 

telefon