Kauçuk Bariyer
  • Register

Kauçuk Bariyer; Çift akustik sünger arasına doğal kauçuk bariyer yerleştirilerek ses iletkenliği minimize edilmiş izolasyon malzemesi kirlenme, yağ ve toz gibi problemlere karşı alüminyum folyo ile kaplanmıştır. Ses izolasyonu değerlerine paralel olarak güçlendirilebilen kauçuk bariyer pek alanda kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır.

kaucuk

Ses yalıtım bariyeri kullanarak ses iletkenliğini düşürebileceğiniz kauçuk bariyer ses yalıtım kalitesinde maksimum bir performans göstermektedir. Yat marine motor kabinlerinde gemilerin motor dairesinde, titreşim ve gürültü kontrollerinde kullanabileceğiniz kauçuk bariyer zemin ses yalıtımına da olanak sağlamaktadır. Ayrıca ısıtma sistemlerinde kazan, kombi, boyler ve klima santrali uygulamaları yapılabilmektedir.

KaucukBariyer

Soğutma sistemlerinde kanallı split klima, duvar tipi split klima, fan coil ve soğuk oda cihaz ve panel uygulamaları yapılabildiği gibi havalandırma sistemlerinde hava kanalı imalatı, kare anemostad, swril difüzör uygulamaları, emiş ve üfleme menfezleri için özel uygulamalar yapılarak pek çok alan da tercih edilebilmektedir.

kaucukbariyerler

Etkili bir ses yalıtım uygulaması olarak tercih edeceğiniz kauçuk bariyer izolasyon sistemlerinde kesin çözüm imkanı sunmaktadır. Ürünün 1mm ve 5mm arasında özel olarak yoğunluğu arttırılmış çeşitleri ses yalıtımının maksimum seviyelere çıkarılması istenen alanlarda üstün yoğunluklu malzemelerin seçimini tercihlerinize bırakmaktadır. Ses geçişlerini üst düzeyde engelleyerek maksimum bir emiş gücü gösteren kauçuk bariyer sıklıkla tercih edilen ses yalıtım malzemeleri arasında gerek duvara gerekse zemine uygulanarak ihtiyaçlarınızın tam anlamı ile karşılanması amaçlanmaktadır.

Sesizolasyonuygulamasi

telefon