Akustik Kumaş Panel
  • Register

Akustik Kumaş Panel; Akustik duvar kaplama ürünleri arasında tercih edilen akustik kumaş panel modelleri akustik panellerin ön kısmına kullanılan çok özellikli kumaşlardır. Yanma, solma ve aşınma gibi oluşsuz durumlara karşı dayanım gösteren malzemelerle dokunan paneller istenilen renkte zevk ve tercihinize göre kaplanabilmektedir.

 

AkustikKumas

 

Özel kumaşla kaplanan akustik kumaş panel modelleri ön ve arka yüzeyinde camtülü kaplı yüksek yoğunlukta görünür dış yüzeyi güçlendirilmiş tüm kenar bükümleri ile malzeme mukavemetini üst düzeye çıkararak uzun ömürlü kullanımını sağlamaktadır. Akustik paneller kumaş kaplama esnasında arka yüzeye 3-5cm arasında büküm yapılarak deforme olması da engellenmektedir.

 

AhsapKumasPanel

 

Genellikle çok amaçlı kullanılan alanlarda tercih edilen akustik kumaş panel modelini zevkinize göre dizayn oluşturacak şekilde çağrı merkezlerinde, konferans salonlarında, müzik odalarında, ofis içi uygulamalarda, toplantı salonlarında, restoran ve kamu binalarında, tiny house, otel ve spor salonları gibi daha pek çok alanda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

Kumaslar

 

Ortam akustiğinin üst düzey seviyede ekstra dekoratif olanağıyla sağlanarak yankı ve eko problemlerini mekanda rahatlıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Farklı ses izolasyon malzemeleriyle bir arada kullanacağınız akustik kumaş panel üst düzey bir ses yalıtımını da sağlayarak gürültü oluşturacak seslerin veya uygulanan mekanda kalabalığın oluşturacağı ses seviyesinin birbirine karışmasını engellemektedir. Yanmaz formda imal edilen ve farklı renk seçenekleriyle her türden müşteri ihtiyacına hitap edebilen akustik kumaş panel istenilen ölçü ve kalınlıkta imal edilebilmektedir.

 

telefon