Düğün Salonu Ses Yalıtımı
  • Register

Düğün Salonu Ses Yalıtımı; Özel mekanlar olarak sıklıkla tercih edilen düğün salonlarında ses yalıtımı oldukça önemlidir. Çok bir çok sayıda misafir ağırlanmasıyla gürültünün kaçınılmaz olacağı bu tarz mekanlarda düğün salonu ses izolasyonu oldukça önemlidir. Gürültü kontrolü sağlanabilmesi ve ses kalitesinin istenilen düzeyde mekanın her yerine yansıması için mutlaka düğün salonu ses izolasyonu özel olarak uygun malzemelerle yapılması gerekir.

 

DnSalonu

 

Konusunda uzman kişilerce düğün salonu ses yalıtımı doğru malzemelerle itina ile yapıldığında muhteşem bir ses akustiği sağlanabilecek ve mekanda gürültü mümkün mertebe an aza indirilerek kaliteli bir ses düzeyi ortaya çıkacaktır. Proje aşamasında dikkate alınması gereken düğün salonu ses yatımı sonrası uygulama aşamasında uygun malzemelerle hem ses kontrolü sağlanabilmekte hem de sesin her bölgeye eşit ve net olarak ulaşabilmesi için akustik alt yapı denetimi sağlanabilmektedir.

 

Dgnsalonusesyalitimi

 

Kaliteli malzemeden izolasyon çeşidine göre farklılıklar gözetilen uygulamalarımız da düğün esnasında oluşan kalabalık insan topluluğundan kaynaklı gürültüyü en aza indirecektir. Ortaya çıkacak yüksek ses için uygulama aşamasında duvar içine veya duvar dışından uygulama yapılarak ses akustik sağlanabilmektedir. Hem çevrenin olabilecek müzik ve kalabalık insan gürültüsünden kurtulmasını sağlayan akustik süngerler hem de ortamda bulunanların sağlığı açısından önemli olacaktır. Müzik sesinin yankılanarak eko yapmasının da önüne geçmek ve akustik bir ortam yaratmak yine düğün salonlarında ses yalıtımının önemini arttıracaktır.

 

Dugunsalonusesizolasyonu

 telefon