Akustik Yansıtıcı Panel
  • Register

Akustik Yansıtıcı Panel; Yansıtıcı model olarak paneller derzli ve delikli olmak üzere iki alternatif seçenekle ihtiyaçlarınıza ve beğeninize sunulmakta. Panellerin arka kısmında delik olmadığı için ses geçirimini azaltan malzeme sesin belirli bir miktarını yutarak doğru yöne sesin kaliteli bir şekilde yansımasını sağlar.

 

yanticisipanel

 

Kapalı ortamlarda gürültüyü emerek sesin istenilen düzeyde kaliteli bir şekilde yansımasını sağlayan akustik yansıtıcı panel duvar ve tavanlara uygulanabilmektedir. MDF ve Mdf/lam ahşap malzemesi kullanılarak ses yalıtımı ve akustiği için özel olarak imal edilen paneller özellikle çok amaçlı kullanılan ve insan kalabalığının olduğu mekanlar için ideal bir seçim olacaktır.

 

Panel

 

Büyük bir toplantı salonunda istenilen düzeyde sağlanamayan akustik hem sunum yapan kişi hem de dinleyiciler için pek çok problemlere yol açabilecektir. Yankı problemleriyle sesin tekrarlanması halinde insanlar üzerinde etkisi olumsuz yönde olacağı gibi istenilen düzeyde verim alınması da olanaksız hale gelecektir. İç mekan akustiğiyle yakalanan ses kalitesi akustik yansıtıcı panel vasıtasıyla mekanda gerçekleştirilen iş veya toplantının amacına ulaşmasına da olanak sağlar.

 

yansitici delikli panel

 

Özellikle sinema salonlarında yüksek sesin mekana dağılmadan ve ses kalitesinin bozulmadan eşit miktarda dağılmasını mümkün kılan paneller farklı ve özel amaçlar için özellikle akustik düzenleme açısından sıkça tercih edilen bir malzeme olarak karşınıza çıkacaktır.

 

akustik yanstc panel

telefon