Stüdyo Ses Yalıtımı
  • Register

Stüdyo Ses Yalıtımı; Kaliteli birinci sınıf ham maddesiyle yanmazlık özelliği kazandırılan yanmaz süngerler yangına karşı yüksek mukavemetiyle güveninizi kazanacak. Yangın sırasında herhangi bir zehirli gaz ihtivası da bulunmayan yapı malzemesi geniş bir alanda uygulanabilirliğiyle evlerinizden iş yerlerinize çok amaçlı kullanılan salonlardan makine daireleri gibi yüksek gürültü çıkaran makine ve cihazların bulunduğu yerlere kadar her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir.

 

StudyoSesyalitimi

 

Öncelikle mekanda yapılacak işin kalitesi, çalışma için verimli bir ortam sağlanması, çevreye verilebilecek ses rahatsızlığının önüne geçmek ve çevreden gelebilecek seslerin ortama girmesini engellemek amacı ile stüdyo ses yalıtımı uygulaması yaptırmanız faydanıza olacaktır. Ayrıca stüdyo ortamı gibi akustik mekanlarda ses yankılanması, ses ekosu ve ses karışıklığı gibi problemler de ortaya çıkabilmektedir. Mekana uygulanacak akustik kumaş kaplı panel ve akustik süngerler farklı renk seçenekleriyle duvarlarınıza profesyonel kişilerce kaplanarak problemlerinizi ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilecektir.

 

StudyoSesizolasyonu

 

Ciddi denecek ölçüde bir stüdyo ses yalıtımına ihtiyaç duyuyorsanız stüdyo ses yalıtımı için duvarlarınız epdm bariyerli süngerlerle kaplanabilmektedir. Kullanılan malzemenin kalınlığı ve yoğunluğu arttıkça ses geçişi de o derecede yüksek olarak engellenmiş olacaktır. Ayrıca işin bir de dekoratif boyutlarını düşündüğünüzde duvarlarınız için kumaş kaplı paneller ideal bir ses yalıtım malzemesi olacaktır.

 

studyoizolasyonu

 

Farklı bir alternatif olarak ses yalıtım süngerleri levha üzerine küçük piramitler oluşturularak uygulanan ürünler arasındadır. Odada akustik sesi dağıtma özelliği ile öncelikle stüdyo odalarında disco ve bar odalarında, kayıt odalarında bu yatılım malzemesi tercih edilebilmektedir. Özel alanlar için farklı yalıtım malzemeleri hem dışarıdaki sesin içeri girmesine hem de içerideki sesin dışarı çıkmasına engel olarak akustik ve huzur verici rahat bir ortam yaratmaktadır.

 

 

telefon