Ahşap Delikli Panel
  • Register

Ahşap Delikli Panel; Ortamda yankı ve eko gibi ses problemlerinde akustik düzenlemeye yardımcı ahşap delikli panel kapalı ortamlarda gürültüyü emen veya yansıtan her türlü ses probleminin önüne geçmektedir. Üzeri delikli ve derzli olan ses yalıtım malzemesinin hem duvara hem de tavana uygulanabilen alternatif seçenekleri bulunmaktadır. Mdf ve Mdr/lam ahşap panel kullanılarak imal edilen ahşap delikli panel modellerinde derzli paneller panelin arka tarafına belirli aks aralıklarıyla deliklerin açılması ve panelin ön kısmında da açılan deliklere uygun akslarla derzlerin açılması işleminden geçerek oluşturulmakta ve akustik özelliği kazandırılmaktadır.

 

AhsapDelikliPanel

 

Ahşap delikli panel üzerindeki delik sayısı ve derzlerin sıklığı panelin akustik açıdan verimliliğini ve özelliğini belirlemektedir. Ayrıca her panelin arka kısmında soundtex marka akustik bez bulunmaktadır. Tam delikli paneller malzeme kalınlığı kadar delinme işleminden geçmektedir. Kademeli delik sisteminde ise önden ve arkadan ayrı delinerek çift odacıklı akustik panel işlemi gerçekleştirilir. Kaliteli bir ses emisyon uygulaması için alternatif seçenekler arasında mekanınıza uygun olarak tercih yapabilme şansına sahipsiniz.

 

DelikliPanel

 

Ahşabın her rengine hakim olan ahşap delikli panel seçenekleri uygulanan mekana estetik ve şık bir görünüm de kazandıracaktır. Konferans, toplantı, tiny house, tiyatro, sinema vb. gibi tüm çok amaçlı salonlar için tercih edebileceğiniz ahşap delikli panel ofis ortamları, kamu binaları, oditoryumlar, otel ve restoran gibi pek çok alanda tercih etmenizi mümkün kılacak ses yalıtım ve akustik malzeme ürünlerindendir.

 

DelikliPanelRenkleri

DelikliPaneller

ses yalitim malzemeleri ahsap delikli panel detaylari

telefon