Heraklit Ahşap Panel
  • Register

Heraklit Ahşap PanelHeraklit levhalar yanmaya karşı dayanıklı olan ve ses emiş mukavemetiyle daha çok inşaat sektöründe ses yalıtım malzemesi olarak kullanılmaktadır. Heraklit ahşap panel nem ve rutubete karşı özel olarak imal edilmektedir. Hastane, okul, sinema, tv stüdyoları, müzik odaları, endüstri binaları, modern çiftlikler, çeşitli turistik tesisler ve buna benzer daha pek çok alanda ara duvarlar, tavan ve zemine uygulanabilen ses yalıtım malzemesi kat aralıklarında ses izolasyonunu mümkün kıldığı gibi ısı yalıtımı mukavemetini de üst düzeyde sağlayabilmektedir. Gözenekli yapısı ve sıvı tutunuşundaki sağlamlığı ile ses ve ısı geçişlerini en aza indirmektedir.

Heraklit ahşap panel şekil ve renklerin birleştirilmesiyle oluşturulan akustik dizaynda yaratıcı fikirlerin oluşumuna da imkan verir. Ses ve yankı problemi için de ideal bir malzeme olan heraklit ahşap panel narin olmayan yapısı ile uygulama sırasında kırılma ve dökülme yapmayacaktır. Uzun yıllar hiçbir bakım yapmadan kullanabileceğiniz panelleri dilerseniz sonrasında yerinden sökebilir, boyayıp, temizleyebilirsiniz. Buhar ve nemden etkilenmediği gibi insan sağlığına da zararlı hiçbir madde barındırmamaktadır.

Heraklit ahşap paneli asma tavan sistemleri için uygulayabilirsiniz. Ayrıca darbeye dayanıklı özelliğiyle çakılarak veya vidalayarak tavan ve duvarlarda da malzemeyi hem ısı hem de ses yalıtımı açısından rahatlıkla kullanabilirsiniz. Değişik renk, ebat ve kenar detayları ile istenilen mekana rahatlıkla uygulanabilecek heraklit ahşap panel mekana dekoratif bir görünüm de kazandıracaktır.

 

telefon